چهار شنبه ۱۴ خرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

بهاي طلا و نقره

بهاي طلا و نقره

بهاي طلا و نقره در بازارهاي جهاني افزايش يافت

تهران- با افزايش نرخ تورم در چين به ميزان بيش از پيش بيني هاي قبلي و تشديد بحران بدهي دولت هاي اروپايي، روز جاري (چهارشنبه ) تقاضا براي طلا و نقره، به عنوان يك ابزار ذخيره ارزش، افزايش يافت و بهاي اين فلزات را در بازارهاي جهاني بالا برد.

 

به گزارش گروه اقتصادي ايرنا به نقل از پايگاه خبري بلومبرگ، بهاي طلا براي تحويل فوري پس از آنكه هفته گذشته 4.4 درصد كاهش يافته بود، در ادامه افزايش خود هفته جاري، براي چهارمين روز متوالي صعود كرد و روز جاري (چهارشنبه ) با 0.5 درصد افزايش به يكهزار و 524 دلار و 40 سنت در هر اونس رسيد.
بهاي هر اونس طلا همچنين در ساعت 14و سه دقيقه بعد از ظهر روز جاري به وقت سنگاپور يكهزار و 523 دلار و 43 سنت بود.
بهاي نقره در معاملات سلف، كه هفته گذشته 27 درصد كاهش يافته بود، روز جاري 2.2 درصد افزايش يافت و هر اونس آن 39 دلار و 33 سنت معامله شد.
نرخ تورم چين در ماه آوريل(12 فروردين تا 10 ارديبهشت ) 5.3 درصد نسبت به سال 2010 افزايش يافت.دولت چين نرخ تورم اين كشور در سال 2011 را در سطح چهار درصد هدف گذاري كرده بود.

تاریخ خبر: 900222
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی