سه شنبه ۱ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

جايگاه نمايشگاه بين المللي تبريز

استاندار آذربايجان شرقي:

جايگاه نمايشگاه بين المللي تبريز ارتقا يافته است

تبريز - استاندار آذربايجان شرقي گفت: جايگاه نمايشگاه بين المللي تبريز به واسطه تلاش هاي مديران و صاحبان صنايع و همچنين همراهي مردم ارتقا يافته است.

 

به گزارش ايرنا ، احمد عليرضا بيگي روز چهارشنبه در آيين افتتاح دو نمايشگاه صنعتي در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تبريز اظهار داشت : امروز نمايشگاه تبريز از نظر وسعت و امكانات در رتبه برتر قرار دارد.
وي با اشاره به اينكه اين نمايشگاه مورد توجه صاحبان صنايع و بازرگانان خارجي قرار گرفته است ، گفت : درصدد برطرف كردن كاستي هاي اين نمايشگاه هستيم.
بيگي با بيان اينكه براي حضور موثرتر در صحنه بين المللي ايجاد مركز همايش بين المللي در استان در دستور كار است ، افزود : عمليات احداث ساختمان اين مركز همايش در محل نمايشگاه بين المللي تبريز به زودي آغاز مي شود.
وي حضور بيشتر و تاثيرگذارتر استانها در صحنه هاي اقتصادي و سياسي را خواسته مقام عظماي ولايت عنوان كرد و گفت : در آذربايجان شرقي توان انجام كارهاي بزرگ وجود دارد.
وي مبادله فناوري هاي جديد و بازاريابي در جهت برگشت سرمايه توليد كننده و تامين درآمد تجار را از اهداف برگزاري نمايشگاه هاي صنعتي بازرگاني برشمرد و افزود: با توجه به رونق ساخت و ساز به واسطه اجراي طرح مسكن مهر، صنعت ساختمان نقش مهمي در ارتقاي استانداردهاي مسكن سازي و صرفه جويي در مصرف انرژي ايفا مي كند.
حبيب ماهوتي مدير عامل نمايشگاه بين المللي تبريز هم در اين آيين به روند شكل گيري و توسعه اين نمايشگاه اشاره كرد و گفت: سالانه بيش از 60 نمايشگاه در زمينه هاي مختلف در تبريز برگزار مي شود.
وي از نمايشگاه بين المللي تبريز به عنوان اولين نمايشگاه كشور ياد كرد و گفت: برنامه نمايشگاه تا سال 1395 تدوين شده است.
شانزدهمين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات ، لوازم و مصالح ساختماني و چهاردهمين نمايشگاه بين المللي حرارتي ، برودتي و سيستم هاي تهويه روز چهارشنبه با حضور چند تن از استانداران اسبق آذربايجان شرقي و نمايندگان سياسي تركيه و جمهوري آذربايجان در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تبريز افتتاح شد.
اين دو نمايشگاه تا 25 ارديبهشت از ساعت 15 الي 21 براي متخصصين و عموم علاقمندان داير است.


تاریخ خبر: 900222
برگزاری وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری برگزار شد- 27 شهریور
برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر به مادرید پس از 17 سال
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی