جمعه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

جايگاه نمايشگاه بين المللي تبريز

استاندار آذربايجان شرقي:

جايگاه نمايشگاه بين المللي تبريز ارتقا يافته است

تبريز - استاندار آذربايجان شرقي گفت: جايگاه نمايشگاه بين المللي تبريز به واسطه تلاش هاي مديران و صاحبان صنايع و همچنين همراهي مردم ارتقا يافته است.

 

به گزارش ايرنا ، احمد عليرضا بيگي روز چهارشنبه در آيين افتتاح دو نمايشگاه صنعتي در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تبريز اظهار داشت : امروز نمايشگاه تبريز از نظر وسعت و امكانات در رتبه برتر قرار دارد.
وي با اشاره به اينكه اين نمايشگاه مورد توجه صاحبان صنايع و بازرگانان خارجي قرار گرفته است ، گفت : درصدد برطرف كردن كاستي هاي اين نمايشگاه هستيم.
بيگي با بيان اينكه براي حضور موثرتر در صحنه بين المللي ايجاد مركز همايش بين المللي در استان در دستور كار است ، افزود : عمليات احداث ساختمان اين مركز همايش در محل نمايشگاه بين المللي تبريز به زودي آغاز مي شود.
وي حضور بيشتر و تاثيرگذارتر استانها در صحنه هاي اقتصادي و سياسي را خواسته مقام عظماي ولايت عنوان كرد و گفت : در آذربايجان شرقي توان انجام كارهاي بزرگ وجود دارد.
وي مبادله فناوري هاي جديد و بازاريابي در جهت برگشت سرمايه توليد كننده و تامين درآمد تجار را از اهداف برگزاري نمايشگاه هاي صنعتي بازرگاني برشمرد و افزود: با توجه به رونق ساخت و ساز به واسطه اجراي طرح مسكن مهر، صنعت ساختمان نقش مهمي در ارتقاي استانداردهاي مسكن سازي و صرفه جويي در مصرف انرژي ايفا مي كند.
حبيب ماهوتي مدير عامل نمايشگاه بين المللي تبريز هم در اين آيين به روند شكل گيري و توسعه اين نمايشگاه اشاره كرد و گفت: سالانه بيش از 60 نمايشگاه در زمينه هاي مختلف در تبريز برگزار مي شود.
وي از نمايشگاه بين المللي تبريز به عنوان اولين نمايشگاه كشور ياد كرد و گفت: برنامه نمايشگاه تا سال 1395 تدوين شده است.
شانزدهمين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات ، لوازم و مصالح ساختماني و چهاردهمين نمايشگاه بين المللي حرارتي ، برودتي و سيستم هاي تهويه روز چهارشنبه با حضور چند تن از استانداران اسبق آذربايجان شرقي و نمايندگان سياسي تركيه و جمهوري آذربايجان در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تبريز افتتاح شد.
اين دو نمايشگاه تا 25 ارديبهشت از ساعت 15 الي 21 براي متخصصين و عموم علاقمندان داير است.


تاریخ خبر: 900222
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
مصاحبه رادیویی آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک ایران و اسپانیا با رادیو اقتصاد
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی