سه شنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

جذب مشاركت بخش خصوصي در توسعه گندم،آرد،نان

معاون وزير بازرگاني

جذب مشاركت بخش خصوصي در توسعه گندم،آرد،نان ضروري است

تهران- معاون وزير بازرگاني گفت: بخش خصوصي از مشاركت فعال براي توسعه تجارت غلات از طريق خاك ايران در منطقه استقبال كرده و بايد با اهتمام بيش از پيش و همكاري مناسب ميان بخش هاي دولتي و خصوصي به زودي شاهد انجام اين امر باشيم.

 

=به گزارش ايرنا از روابط عمومي شركت بازرگاني دولتي ايرانحميد عليخاني درنشستي با حضور دست اندركاران و فعالان بخش خصوصي در عرصه صنعت گندم، آرد و نان كشور، اظهار داشت : برنامه ريزي هاي لازم در اين زمينه صورت گرفته و ما بايد سريع تر اجراي آن را در قالب موضوعات مشخص شده آغاز كنيم تا زمان را از دست ندهيم.
وي ادامه داد: موضوع سوآپ گندم از زمان برگزاري گردهمايي منطقه اي تجارت غلات در سوم و چهارم بهمن سال گذشته مورد بررسي قرار گرفته و بايد براي رفع موانع قانوني آن اقدامات لازم صورت گيرد.
مديرعامل شركت مادر تخصصي بازرگاني دولتي ايران تصريح كرد:بدون ترديد موقعيت خاص و مناسب جغرافيايي ايران در منطقه، امتياز ويژه اي را ايجاد كرده كه اكنون بهترين زمان براي استفاده از آن در جهت گسترش تجارت غلات در منطقه از طريق خاك كشور است.
وي تاكيد كرد: با توجه به بهبود جدول پاكي براي خريد، گندمي كه امسال خريداري مي شود از كيفيت بهتري نسبت به سال گذشته برخوردار خواهد بود و در زمينه مصرف داخل و صادرات آن مسئله اي وجود نخواهد داشت.


تاریخ خبر: 900227
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
پذیرش نماینده اتاق Asturia
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی