پنج شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

نخستين جشنواره ملي ارتباطات و فناوري اطلاعات آغاز به كاركرد

تهران - نخستين جشنواره ملي ارتباطات و فناوري اطلاعات ( فاوا) روز سه شنبه همزمان با روز جهاني ارتباطات ( 27 ارديبهشت ماه ) با حضور دكترمحمود احمدي نژاد رئيس جمهوري در محل سالن اجلاس سران آغاز به كار كرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي ايرنا،معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و دبير جشنواره فاوا روز سه شنبه درگفت و گو با خبرنگار ايرنا ، هدف از برگزاري اين جشنواره را معرفي و قدرداني از برترين هاي حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور عنوان كرد.
صمد مومن بالله با اشاره به اين موضوع كه شركت كنندگان طرح هاي خود را از طريق هشت كارگروه به جشنواره معرفي كرده اند، گفت : كارگروه اول زيرساخت ارتباطات و صنعت با محور شبكه و صنعت فاوا، كارگروه دوم تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با سه محور ارائه خدمات مخابرات سيار، ارائه خدمات ارتباطي پرسرعت و ارائه خدمات ماهواره فعاليت داشتند.
وي افزود: كار گروه سوم فناوري اطلاعات و امنيت فضاي تبادل ارتباطات است كه در چهار محور سخت‌افزار، نرم‌افزار ،مشاوره و امنيت فعاليت كردند.در اين كارگروه دولت الكترونيكي با محوريت ارائه خدمات دولت الكترونيكي مطرح است و سامانه هاي دستگاه‌هاي دولتي، استانداري‌ها و وزارتخانه‌ها در اين كارگروه بررسي و ارزيابي شده است.
دبير جشنواره فاوا در ادامه گفت: كارگروه پنجم مربوط به پست است كه به عنوان ارتباطات مكتوب حول محورهاي ارائه خدمات پستي،پشتيباني فني از خدمات پستي و حوزه تمبر كه مقوله انتشارات مرتبط با تمبر و طراحي تمبرها را مورد بررسي و ارزيابي قرار داده است. كارگروه ششم مربوط به پست بانك است كه ارزيابي ها در اين كارگروه بامحور خدمات رساني مالي و بانكي صورت گرفته است .
معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات وفناوري اطلاعات درادامه توضيح داد:كارگروه هفتم رسانه الكترونيكي درچهارمحوربرترين هاي مرتبط بافناوري اطلاعات و رسانه به معرفي خبرنگاراني كه بيشترين و يا بهترين آثار را در اين حوزه در كارنامه خود داشتند، پرداخته است و در مجموع در اين كارگروه از فعالان حوزه رسانه‌هاي الكترونيكي و فناوري اطلاعات تقدير مي‌شود و كارگروه هشتم نيز ارتباطات روستايي است كه پروژه‌هاي مرتبط در اين كارگروه مورد ارزيابي قرار گرفته است.
مومن بالله گفت: شركت كنندگان جشنواره فاوا در اين هشت كارگروه مورد كارشناسي و ارزيابي قرار گرفتند و سپس هيات داوران نهايي متشكل از اعضاي هيات علمي دانشگاه ها با بررسي آثار شركت كنندگان، رتبه هاي اول تا سوم هر كارگروه را مشخص كردند.
وي در پايان گفت: در اين جشنواره از وزارت بازرگاني به دليل فعاليت گسترده و مستمر در خصوص تجارت الكترونيكي و شركت ارتباطات زيرساخت براي موفقيت در مميزي تمديد صدور گواهينامه بين المللي استقرار سيستم مديريت كيفيت مبتني بر استاندارد جهاني
ISO:9001:2008 تقدير خواهد شد.

 


تاریخ خبر: 900227
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی