شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

دهمين نمايشگاه بين المللي گل و گياه در مشهد برگزار گردید

دهمين نمايشگاه بين المللي گل و گياه در مشهد برگزار گردید

مشهد- دهمين نمايشگاه بين المللي گل و گياه، ابزار و ادوات باغباني عصر پنجشنبه در محل نمايشگاه بين المللي مشهد گشايش يافت.

مدير عامل نمايشگاه بين المللي مشهد در حاشيه گشايش نمايشگاه بين المللي گل و گياه، ابزار و ادوات باغباني طي گفت و گو با خبرنگاران افزود:‌ نمايشگاه فوق با حضور 220 شركت داخلي و 15 نماينده شركت هاي خارجي 22 الي 26 ارديبهشت ماه جاري براي بازديد علاقمندان داير است.
به گزارش ايرنا، سيد محمد سيدي ادامه داد:‌ ارايه آخرين توليدات و توانمندي ها در زمينه هاي روشهاي توليد گل و گياه در 550 غرفه و 16 هزار متر مربع فضاي مسقف و روباز از جمله بخشهاي اين نمايشگاه است.
وي اضافه كرد:‌ شركت كنندگان داخلي از استان هاي تهران، اصفهان، يزد، مازندران، گيلان، زنجان، همدان، مركزي، خراسان رضوي،‌ خراسان شمالي و خراسان جنوبي، فارس و البرز و نمايندگي هاي خارجي از كشور هاي هلند، فرانسه، ايتاليا، اسپانيا، استراليا، كره جنوبي، ژاپن ،سوئد و تركيه در اين نمايشگاه حضور يافتند.
سيدي گفت: نمايشگاه بين المللي گل و گياه، ابزار و ادوات باغباني امسال در مقايسه با نمايشگاه مشابه سال قبل از نظر كمي و كيفي 30 درصد رشد يافت.ك/3


تاریخ خبر: 900227
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز






عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.ir



عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com






تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی