چهار شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

آمادگي شركتهاي سرمايه گذار داخلي وخارجي براي شركت در طرح هاي فرودگاهي

تهران - مديرعامل شركت فرودگاه هاي كشور گفت: شركت هاي مختلف سرمايه گذار داخلي و خارجي از اروپا تا خاور دور براي آشنايي با فرصت هاي سرمايه گذاري و مشاركت در طرح هاي اقتصادي فرودگاه هاي ايران اعلام آمادگي كرده اند.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور محسن اسماعيلي در همايش ماهانه مديران ستادي وفرودگاههاي كشور در تهران افزود: همه روزه شاهد تماس سرمايه گذاران براي مشاركت وسرمايه گذاري در طرح هاي فرودگاهي هستيم .
وي با بيان اينكه ايجاد فرصت هاي سرمايه گذاري در فرودگاه هاي كشور سرعت گرفته است ، اظهارداشت: بايد با جذب سرمايه گذاران بخوبي از اين فرصت ها استفاده كرد .
اسماعيلي از مديران فرودگاهها خواست ديدگاه هاي كارشناسان خود را براي استفاده بهتر از فرصت هاي سرمايه گذاري و مشاركت سرمايه گذاران دريافت كنند.
مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور با اشاره به برگزاري نمايشگاه تخصصي صنعت فرودگاهي وهوانوردي در خردادماه سال جاري از مديران خواست سرمايه گذاران منطقه خود را براي حضور در اين نمايشگاه دعوت كنند.
اسماعيلي با اشاره به روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي افزود: با تبريك اين روز به دست اندركاران روابط عمومي ها ورسانه هاي جمعي براي آنان در انجام صحيح وظايف آرزوي توفيق دارم.
وي با اشاره به برگزاري يادواره شهداي شركت فرودگاه هاي كشور در روز هاي چهارم تا ششم خرداد ماه سال جاري ، تصريح كرد: موفقيت هاي حاصل شده در اين شركت محصول توجه وعنايت شهدا است.
مديرعامل شركت فرودگاه هاي كشور ضمن گراميداشت روز سوم خرداد با بيان اينكه امسال اين روز با سالروز ميلاد حضرا زهرا(س) مصادف شده است، مديران فرودگاهها را به قدرداني از ايثارگران وبانوان شاغل در فرودگاهها در اين روز گرامي دعوت كرد.
اسماعيلي با اشاره به چگونگي روند تصويب مصوبه اخير مجلس شوراي اسلامي در خصوص افزايش منابع درآمدي اين شركت ، از مديران فرودگاهها وستاد كه در تصويب آن نقش داشتند سپاسگزاري كرد.


تاریخ خبر: 900231
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی