سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

بهاي هر بشكه نفت خام در بازارهاي جهاني به 98دلار افزايش يافت

تهران- پس از آنكه گزارش ذخاير صنعت امريكا نشان داد موجودي بنزين امريكا و موجودي نفت خام آن كشور نيز به حداقل مقدار خود از ماه ژوئن (اواسط خرداد گذشته) كاهش يافته است، بهاي نفت خام در بازارهاي جهاني از حداقل مقدار خود در سه روز اخير بالاتر رفت.

به گزارش گروه اقتصادي ايرنا به نقل از پايگاه خبري بلومبرگ، بهاي نفت خام براي تحويل در ماه ژوئن (13 خرداد تا 10 تير) در معاملات الكترونيكي روز چهارشنبه بازار معاملات تجاري نيويورك، يك دلار و 9 سنت افزايش يافت و به 98 دلار در هر بشكه رسيد و در ساعت سه و 27 دقيقه بعد از ظهر امروز به وقت سنگاپور نيز 98 دلار و 17 سنت در هر بشكه خريد و فروش شد.
بهاي نفت خام ديروز با 46 سنت يا 0.5 درصد كاهش، 96 دلار و 91 سنت در هر بشكه بود.
بهاي نفت برنت روز چهارشنبه در بازار آيس فيوچرز اروپا در لندن 81 سنت يا 0.7 درصد كاهش يافت و به 110 دلار و 80 سنت در هر بشكه رسيد.
هر بشكه نفت برنت ديروز با 85 سنت يا 0.8 درصد كاهش، 109 دلار و 99 سنت معامله شد.


تاریخ خبر: 900231
نمایشگاه «ایران: مهد تمدن ها» در اسپانیا گشایش یافت
دیدار رییس مجلس سنا اسپانیا و سفیر ایران، اسکودرو:امیدوارم تحریم یکجانبه امریکا علیه ایران پایان یابد
مذاکره جهت امضاء تفاهم نامه با مدیر زبانکده تخصصی زبان اسپانیایی البرز
حضور قائم مقام وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا در همایش چهلمین سالگرد پیروزی ج.ا.ایران در سفارت
سمینار آموزشی عوامل موثر بر بین المللی شدن شرکت ها
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی