پنج شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

نمایشگاه صنعت پلاستیک

برگزاري هشتمين نمايشگاه بين المللي صنعت پلاستيك، لاستيك، ماشين آلات و تجهيزات وابسته

هشتمين نمايشگاه بين المللي صنعت پلاستيك ، لاستيك ،ماشين آلات و تجهيزات وابسته با همكاري شركت نمايشگاههاي بين المللي استان اصفهان از تاريخ 5 لغايت 8 مرداد ماه سال جاري دراصفهان برپا مي شود.
به گزارش روابط عمومي اتاق ايران، شركت نمايشگاههاي بين المللي استان اصفهان در نظر دارد با توجه به امتيازات صنعتي اين استان در بخش توليدات بالادستي و پايين دستي صنايع پتروشيمي و وجود بازار هدف عمده در اين استان هشتمين نمايشگاه بين المللي صنعت پلاستيك ، لاستيك ،ماشين آلات و تجهيزات وابسته را برگزار نمايد.
انتقال تجربيات و دانش فني ، فراهم نمودن تبادل نظر و گفتگو بين فعالان اين صنعت و آشنايي با يكي از بخشهاي اقتصادي كشور بالاخص در امر صادرات غير نفتي از جمله اهداف اين نمايشگاه مي باشد.
علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر ضمن بازديد از پايگاه اطلاع رساني نمايشگاه به نشاني
www.isfahanplast.ir مي توانندبا تلفنهاي 9-22632025-021 نيز تماس حاصل فرمايند.


تاریخ خبر: 900231
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی