دوشنبه ۴ شهریور ماه ۱۳۹۸
فارسی
Englishاهمیت رتبه بندی
بر اساس اطلاع رسانی سازمان توسعه تجارت ایران سقف ارزشی واردات برای دریافت کنندگان کارت بازرگانی بر ا...
سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می کند: جلسه اتاق های مشترک بازرگانی حوزه اروپا با موضوع قوانین، مقررات و بخشنامه های صادرات و واردات
سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد جلسه ای در خصوص مشکلات، سوالات و تقاضاهای مربوط به آخرین قوان...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

مديرعامل شركت مخابرات: سرمايه گذاري در مخابرات 20 درصد افزايش يافت

يزد _ مديرعامل شركت مخابرات ايران با اشاره به گذشت 18 ماه از زمان خصوصي سازي اين شركت گفت: سرمايه گذاري در اين شركت بعد از خصوصي سازي 20 درصد نسبت به ميانگين قبل از آن افزايش يافت.

 

صابر فيضي  در مراسم افتتاح 61 طرح مخابراتي استان يزد افزود: طي اين مدت بيش از هزار و 100ميليارد تومان سرمايه گذاري در بخشهاي مختلف صورت گرفت.
وي با بيان اينكه برخي در زمينه خصوصي سازي شركت مخابرات شيطنت و مطلبي خلاف واقع بيان كردند گفت: بعد از گذشت 18 ماه از خصوصي سازي مطالب گفته شده اين افراد برعكس از آب درآمده و خلاف آن ثابت شد.
مديرعامل شركت مخابرات ايران اضافه كرد: طرح مباحثي در خصوص اخراج كاركنان مخابرات، كاهش سرويس دهي، مشكلات كار و حقوق و مزايا از جمله شيطنتهاي آنها بود.
فيضي با بيان اينكه بحث خصوصي سازي مخابرات بر اساس اصل 44 قانون اساسي صورت گرفته و مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب بود گفت: بعد از گذشته 18 ماه ثابت شد كه خصوصي سازي مخابرات الگوي جديدي براي خصوصي سازي ساير بخشها است.
وي ادامه داد: بعد از خصوصي سازي مخابرات نه تنها تعديل نيرو نداشتيم بلكه به زودي فراخوان استخدام جديد نيز اعلام خواهيم نمود.
مديرعامل شركت مخابرات ايران همكاري و تعامل مخابرات با ساير دستگاهها را از سياستهاي اين شركت مخابرات اعلام و بيان كرد: اين تعامل بعد از خصوصي سازي افزايش يافت.
وي مشتري مداري را نيز از سياستهاي شركت مخابرات ايران برشمرد و اضافه كرد: سياست ما اين است كه نگذاريم مشتري به سراغمان بيايد بلكه ما به سراغ مشتري برويم و در اين راستا به زودي گروههاي بازاريابي در كشور فعال خواهند شد.
فيضي همچنين گفت: در بحث ارتباطات روستايي پيشتر شركت مخابرات وارد عمل مي شد اما اين كار بعد از خصوصي سازي به شركت فن آوا واگذار شده لذا ما نمي توانيم به اين بخش وارد شويم. ك/2


تاریخ خبر: 900304
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
مصاحبه رادیویی آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک ایران و اسپانیا با رادیو اقتصاد
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی