سه شنبه ۲۷ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

مديرعامل شركت مخابرات: سرمايه گذاري در مخابرات 20 درصد افزايش يافت

يزد _ مديرعامل شركت مخابرات ايران با اشاره به گذشت 18 ماه از زمان خصوصي سازي اين شركت گفت: سرمايه گذاري در اين شركت بعد از خصوصي سازي 20 درصد نسبت به ميانگين قبل از آن افزايش يافت.

 

صابر فيضي  در مراسم افتتاح 61 طرح مخابراتي استان يزد افزود: طي اين مدت بيش از هزار و 100ميليارد تومان سرمايه گذاري در بخشهاي مختلف صورت گرفت.
وي با بيان اينكه برخي در زمينه خصوصي سازي شركت مخابرات شيطنت و مطلبي خلاف واقع بيان كردند گفت: بعد از گذشت 18 ماه از خصوصي سازي مطالب گفته شده اين افراد برعكس از آب درآمده و خلاف آن ثابت شد.
مديرعامل شركت مخابرات ايران اضافه كرد: طرح مباحثي در خصوص اخراج كاركنان مخابرات، كاهش سرويس دهي، مشكلات كار و حقوق و مزايا از جمله شيطنتهاي آنها بود.
فيضي با بيان اينكه بحث خصوصي سازي مخابرات بر اساس اصل 44 قانون اساسي صورت گرفته و مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب بود گفت: بعد از گذشته 18 ماه ثابت شد كه خصوصي سازي مخابرات الگوي جديدي براي خصوصي سازي ساير بخشها است.
وي ادامه داد: بعد از خصوصي سازي مخابرات نه تنها تعديل نيرو نداشتيم بلكه به زودي فراخوان استخدام جديد نيز اعلام خواهيم نمود.
مديرعامل شركت مخابرات ايران همكاري و تعامل مخابرات با ساير دستگاهها را از سياستهاي اين شركت مخابرات اعلام و بيان كرد: اين تعامل بعد از خصوصي سازي افزايش يافت.
وي مشتري مداري را نيز از سياستهاي شركت مخابرات ايران برشمرد و اضافه كرد: سياست ما اين است كه نگذاريم مشتري به سراغمان بيايد بلكه ما به سراغ مشتري برويم و در اين راستا به زودي گروههاي بازاريابي در كشور فعال خواهند شد.
فيضي همچنين گفت: در بحث ارتباطات روستايي پيشتر شركت مخابرات وارد عمل مي شد اما اين كار بعد از خصوصي سازي به شركت فن آوا واگذار شده لذا ما نمي توانيم به اين بخش وارد شويم. ك/2


تاریخ خبر: 900304
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی