شنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۷
فارسی
Englishارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 در 111 صفحه جهت ارائه به اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران...
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
خبرنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا منتشر شد. جهت دریافت خبرنامه کلیک کنید. ...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ابتكارات صنعتگران عرصه طلا و جواهر ثبت مي شود

اصفهان - رييس اتحاديه صنف طلا و جواهر ايران گفت:ابتكارات و ابداعات هنرمندان عرصه صنعت طلا و جواهر كشور در قالب علامت تجاري،ثبت مي شود .

 

به گزارش ايرنا،محمد كشتي آرا در آيين گشايش نمايشگاه بين المللي طلا و جواهر اصفهان هدف از اجراي اين طرح را حفاظت از طرحهاي نو و ممانعت ازنسخه برداري ابتكارات هنرمندان اين عرصه عنوان كرد.
وي افزود:با اجراي اين طرح در آينده نزديك داراي آرشيوي از طرحهاي طلا، جواهر و فلزات توليد داخل براي حضوري فعال در بازار جهاني خواهيم بود.
وي همچنين از آغاز فعاليت براي ايجاد بانك اطلاعات در عرصه صنعت طلا و جواهر خبر داد و گفت:در اين زمينه شبكه آموزشي بين صنف گسترده طلا و جواهر در دست طراحي و اجراست.
كشتي آرا قوانين دست و پاگير، ماليات و عوارض و افزايش روزافزون هزينه ها را از موانع توسعه و گسترش صنعت طلا و جواهر دانست و گفت:اين مشكلات سبب كاهش فعاليت اين حرفه شده است.
وي با انتقاد از برخي تبليغات در جهت تخريب فعاليت صنف طلا و جواهر گفت:به تازگي آگهي از يكي بانكهاي كشور مبني بر زيانده بودن خريد طلا پخش مي شود كه القائات غير واقعي را در جامعه ترويج مي كند.
رئيس اتحاديه صنف طلا و جواهر ايران همچنين از مقدمات تاسيس منطقه تجاري طلا و جواهر در كشور خبر داد و گفت : اين اقدام سبب توسعه فعاليت هاي دست اندركاران اين حرفه خواهد شد.
پنجمين نمايشگاه بين المللي طلا،جواهر و فلزات گرانبها با حضور 86 شركت داخلي و خارجي از امروز تا ششم خرداد ماه در محل دايمي نمايشگاه هاي بين المللي اصفهان داير است.


تاریخ خبر: 900304
در ادامه بررسی مشکلات اعضای اتاق مشترک برگزار شد،جلسه ISCC با اداره جنوب غرب اروپا وزارت امور خارجه ج.ا.ایران
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی