شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

بهای نفت

بهاي نفت در بازارهاي جهاني به 98 دلار و 26 سنت كاهش يافت

تهران- بهاي نفت در بازار نيويورك پس از انتشار گزارشي صنعتي مبني بر افزايش موجودي بنزين امريكا، بزرگترين مصرف كننده نفت خام جهان، و احتمال كاهش تقاضا، از حداكثر مقدار خود در يك هفته اخير سقوط كرد.

به گزارش ايرنا از پايگاه خبري بلومبرگ، موسسه نفت امريكا اعلام كرد، ذخيره سوخت موتوري اين كشور در هفته منتهي به بيستم ماه مه 2011 (30 ارديبهشت) به دو ميليون و 440 هزار بشكه يعني بالاترين ميزان از چهارم فوريه (11 دي)، افزايش يافت و تقاضا 1.5 درصد تنزل كرد.
بر اساس تحقيقات بلومبرگ، گزارش امروز (چهارشنبه) وزارت انرژي امريكا ممكن است نشان دهد، عرضه نفت 450 هزار بشكه افزايش يافته است.
سيرن ليم استراتژيست كالا و انرژي در گروه بانكداري آسيا و نيوزيلند در سنگاپور، كسي كه افزايش بهاي نفت به سطح ميانگين 105 دلار در هر بشكه را درسال جاري پيش بيني مي كند، گفت: ذخاير بنزين به ميزان قابل توجهي افزايش يافت زماني كه بازار انتظار يك كاهش در آستانه فصل اوج تقاضا را دارد.
وي افزود: بازار در انتظار اطلاعات وزارت انرژي امريكا براي تاييد ارقام موسسه نفت امريكا است.
بهاي نفت خام براي تحويل در ماه ژوئيه 2011 (10 تير تا 9 مرداد) در معاملات الكترونيكي روز چهارشنبه بازار معاملات تجاري نيويورك يك دلار و 33 سنت كاهش يافت و به 98 دلار و 26 سنت در هر بشكه رسيد.
بهاي نفت خام در ساعت سه و چهار دقيقه بعد از ظهر امروز به وقت سنگاپور 98 دلار و 59 سنت بود.
ديروز هر بشكه نفت خام با يك دلار و 89 سنت يا 1.9 درصد افزايش، 99 دلار و 59 سنت معامله شد.
بهاي نفت برنت براي تحويل در ماه ژوئيه در بازار آيس فيوچرز اروپا در لندن يك دلار و 39 سنت يا 1.2 درصد كاهش يافت و به 111 دلار و 14 سنت در هر بشكه رسيد.
بهاي نفت برنت ديروز با دو دلار و 43 سنت يا 2.2 درصد افزايش به 112 دلار و 53 سنت رسيد كه بالاترين قيمت از 16 مه ( 26 ارديبهشت) بود.


تاریخ خبر: 900307
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی