یکشنبه ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ترانزیت کالا

از پنجم خرداد ماه /

آغاز به كار رسمي ترمينال ترانزيت كالا در مراغه

تهران- مديرعامل شركت حمل و نقل تركيبي كشتيراني اعلام كرد: ترمينال صادرات و واردات كالا و سوخت پنج شنبه ، پنجم خرداد ماه جاري در مراغه به طور رسمي فعاليت خود را آغاز مي كند.

خشايار تيموري پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي ايرنا، افزود: اين ترمينال با هدف توسعه ترانزيت سوخت و كالا بهره برداري بهينه از حمل و نقل ريلي و تقويت صادرات منطقه راه اندازي مي شود.
وي افزود : ترمينال صادرات واردات ترانزيت كالا ، در زميني به مساحت 10 هزار متر مربع راه اندازي مي شود و با افتتاح اين ترمينال مي توان به عمليات ترانزيت سوخت از كاميون به واگن‌هاي مخزن دار سرعت بخشيد.
مديرعامل شركت حمل و نقل تركيبي كشتيراني ادامه داد: گمرك در حال استقرار دراين مكان است و پس از آن بلافاصله عمليات ترانزيت در آن آغاز مي شود.
وي با اشاره به مصوبه ايجاد منطقه ويژه اقتصادي در مراغه افزود: راه اندازي ترمينال در اين منطقه نقش بسزايي در توسعه ترانزيت از اين منطقه خواهد داشت.


تاریخ خبر: 900307
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی