دوشنبه ۴ شهریور ماه ۱۳۹۸
فارسی
Englishاهمیت رتبه بندی
بر اساس اطلاع رسانی سازمان توسعه تجارت ایران سقف ارزشی واردات برای دریافت کنندگان کارت بازرگانی بر ا...
سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می کند: جلسه اتاق های مشترک بازرگانی حوزه اروپا با موضوع قوانین، مقررات و بخشنامه های صادرات و واردات
سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد جلسه ای در خصوص مشکلات، سوالات و تقاضاهای مربوط به آخرین قوان...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ترانزیت کالا

از پنجم خرداد ماه /

آغاز به كار رسمي ترمينال ترانزيت كالا در مراغه

تهران- مديرعامل شركت حمل و نقل تركيبي كشتيراني اعلام كرد: ترمينال صادرات و واردات كالا و سوخت پنج شنبه ، پنجم خرداد ماه جاري در مراغه به طور رسمي فعاليت خود را آغاز مي كند.

خشايار تيموري پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي ايرنا، افزود: اين ترمينال با هدف توسعه ترانزيت سوخت و كالا بهره برداري بهينه از حمل و نقل ريلي و تقويت صادرات منطقه راه اندازي مي شود.
وي افزود : ترمينال صادرات واردات ترانزيت كالا ، در زميني به مساحت 10 هزار متر مربع راه اندازي مي شود و با افتتاح اين ترمينال مي توان به عمليات ترانزيت سوخت از كاميون به واگن‌هاي مخزن دار سرعت بخشيد.
مديرعامل شركت حمل و نقل تركيبي كشتيراني ادامه داد: گمرك در حال استقرار دراين مكان است و پس از آن بلافاصله عمليات ترانزيت در آن آغاز مي شود.
وي با اشاره به مصوبه ايجاد منطقه ويژه اقتصادي در مراغه افزود: راه اندازي ترمينال در اين منطقه نقش بسزايي در توسعه ترانزيت از اين منطقه خواهد داشت.


تاریخ خبر: 900307
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
مصاحبه رادیویی آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک ایران و اسپانیا با رادیو اقتصاد
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی