شنبه ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

افزایش بهای نفت

بهاي نفت دربازارهاي جهاني به 101 دلار و 22 سنت افزايش يافت

تهران- بهاي نفت در بازارنيويورك به حداكثر مقدار خود در دو هفته اخير نزديك شد زيرا پس از آنكه گزارش دولت امريكا نشان داد موجودي نفت حرارتي و موتوري اين كشور كاهش يافته است، بازار پيش بيني كرد تقاضاي نفت امريكا افزايش خواهد يافت.

 

به گزارش گروه اقتصادي ايرنا به نقل از پايگاه خبري بلومبرگ، پس از آنكه گزارش وزارت انرژي امريكا ديروز نشان داد موجودي نفت اين كشور هفته گذشته به 141 ميليون و 100 هزار بشكه كاهش يافته است، بهاي نفت در معاملات سلف به بالاترين سطح خود از 11 مه تا به امروز رسيد.
بهاي نفت خام براي تحويل در ماه ژوييه در معاملات الكترونيكي ساعت 9 و 14 دقيقه صبح روز پنج شنبه در بازار معاملات تجاري نيويورك 101 دلار و 22 سنت معامله شد.
بهاي نفت برنت براي تحويل در ماه ژوئيه در بازار آيس فيوچرز اروپا در لندن 23 سنت كاهش يافت و 114 دلار و 73 سنت در هر بشكه خريد و فروش شد.


تاریخ خبر: 900307
گزارش : سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا”
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
پذیرش نماینده اتاق Asturia
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی