یکشنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل


دومين نمايشگاه بين المللي

حمل و نقل برون شهري، ‌لجستيك و زنجيره تأمين

از 24 لغايت 27 تيرماه به مدت 4 روز

در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران

با وجود تحريم /

استقبال كشورها براي حضور در نمايشگاه بين المللي لجستيك ایران

تهران- مديردومين نمايشگاه بين المللي حمل ونقل برون شهري، لجستيك و زنجيره تامين گفت: با وجودي كه برخي كشورهاي غربي اصرار زيادي به تحريم ايران و ترغيب ديگر كشورها به اين امر دارند، اما بيش از 100 شركت خارجي به همراه 20 شركت داخلي حضوري گسترده دراين نمايشگاه دارند .

به گزارش ايرنا از دبيرخانه نمايشگاه مهشيد منفرد روز شنبه گفت: شركت هاي خارجي از كشورهاي آلمان، اسپانيا، تركيه، قزاقستان و امارات عربي متحده دستاوردهاي خود را به تماشاي عموم مي گذارند .
دومين نمايشگاه بين المللي حمل و نقل برون شهري،‌لجستيك و زنجيره تأمين از 24 تيرماه به مدت چهار روزو در فضايي به وسعت 10 هزار متر مربع درمحل دايمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي شود.
او با اشاره به اينكه اين نمايشگاه با همكاري انجمن لجستيك ايران و خانه حمل و نقل و حمايت وزارت راه و ترابري، سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي، سازمان هواپيمايي كشوري، انجمن مهندسي دريايي، انجمن كشتيراني و خدمات وابسته،‌آغاز به كار مي كند ،افزود: ايجاد فضاي تعامل ميان توليد كنندگان و ارايه دهندگان خدمات موضوع صنعت به عنوان مهره هاي اصلي اتصال زنجيره حمل و نقل براي استحكام هرچه بيشتر اين زنجيره مهمترين اولويت برپايي اين نمايشگاه مي باشد.
منفرد تصريح كرد: ايجاد يك شبكه ارتباطي مناسب براي مديران و خريداران و آشنايي محصولات مورد نياز بازار متقابل و تحقيقات، فراهم آوردن محيطي براي حضور دست اندركاران مطرح اروپايي و آسيايي در زمينه هاي حمل و نقل و لجستيك و زنجيره تأمين به منظور ارائه محصولات و دستاوردهاي روز دنيا،‌دعوت به سرمايه گذاري در اين صنعت كه از مهمترين عوامل اقتصادي سودآور و اركان برنامه هاي توسعه اقتصادي دولت محترم جمهوري اسلامي است و از اساسي ترين اهداف برگزاري اين نمايشگاه است.


تاریخ خبر: 900312
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
وبینار" بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" 30 مرداد 99
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- مرداد 99
وبینار استراتژی انتخاب سهام و مدیریت سبد سهام- مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی