چهار شنبه ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نمایشگاه صنعت فرودگاهی و هوانوردی


دومين نمايشگاه تخصصی 

 صنعت فرودگاهي و هوانوردي

21 تا 23 خرداد ماه 1390

تهران- مديرعامل شركت فرودگاه هاي كشور از برگزاري دومين نمايشگاه تخصصي صنعت فرودگاهي و هوانوردي و فرصت‌هاي سرمايه گذاري در فرودگاه‌ هاي كشور در خرداد ماه جاري خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي ايرنا،محسن اسماعيلي روز يكشنبه در نشستي خبري به مناسبت برگزاري اين نمايشگاه،افزود: 31 شركت فعال در صنعت فرودگاهي، 20 فرودگاه ، پنج شركت حامي(اسپانسر) و هشت شركت هواپيمايي در اين نمايشگاه حضور خواهند داشت.
وي هدف از برگزاري اين نمايشگاه را تبيين راهبردها (استراتژي‌ها) و برنامه‌هاي شركت فرودگاه هاي كشور در زمينه جذب سرمايه‌هاي داخلي و خارجي ،توسعه فرهنگ سرمايه گذاري و كارآفريني ،حمايت از حضور بخش خصوصي و تعاوني در حوزه فرودگاهي و هوانوردي و بررسي موانع،مشكلات و چالش‌هاي سرمايه گذاري در اين بخش عنوان كرد.
اسماعيلي تلاش در راستاي رشد اقتصادي كشور، افزايش زمينه‌هاي اشتغال و ايجاد محيطي مناسب در جهت تعامل بهينه بخش خصوصي و فرودگاه‌ها را از ديگر اهداف مهم برگزاري اين نمايشگاه برشمرد.
مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور در خصوص تاثير برگزاري چنين نمايشگاه هايي بر توسعه صنعت فرودگاهي گفت: اگر چه در نخستين نمايشگاه صنايع فرودگاهي حضور سرمايه گذاران كم رنگ بود، اما نتايجي مثبتي داشت و اميدواريم برگزاري دومين نمايشگاه موجب استقبال بيشتر سرمايه گذاران بخش خصوصي و تعاوني در فرودگاه‌هاي كشور شود.
دومين نمايشگاه تخصصي فرودگاهي و هوانوردي كشور و فرصت‌هاي سرمايه گذاري در فرودگاه‌هاي جمهوري اسلامي ايران از 21 تا 23 خرداد ماه جاري به مدت سه روز در محل هتل المپيك تهران برگزار مي شود.


تاریخ خبر: 900312
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
نشست معرفی نمایشگاه صنایع شیمیایی اسپانیا با حضور اعضا و علاقمندان برگزار شد
گزارش تصویری سمینار موقعیت های تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا پس از کرونا
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی