یکشنبه ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ممنوعیت صادرات انواع سبزی از اسپانیا

ممنوعیت صادرات انواع سبزی از اسپانیا

روسيه و بلژيك واردات انواع سبزي را از اسپانيا ممنوع كردند

روسيه و بلژيك واردات انواع سبزي را از اسپانيا كه گفته مي شود منشا مقداري از خيارهاي آلوده در اروپا و شيوع باكتري كشنده اهك (اي كولاي باكتريا) است، ممنوع كردند.

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري هاي محلي، مادريد در پاسخ به اين اقدامات اعلام كرده است كه به منظور جبران خسارت هاي ناشي از كاهش فروش خواستار غرامت از اتحاديه اروپا مي شود.
بيش از دو هفته است كه از اعلام اولين گزارش شيوع اين باكتري در شمال آلمان مي گذرد و تاكنون يك هزار و 200 مورد مشكوك به اين بيماري گزارش شده است.
مركز اروپايي مهار و پيشگيري از امراض كه در استكهلم مستقر است، شيوع اي كولي را يكي از گسترده ترين موارد در آلمان و جهان گزارش كرده است.
اين باكتري تاكنون كشورهاي انگليس، دانمارك، سوئد و هلند را در برگرفته است، اما به نظر مي رسد كه بيشتر موارد به افرادي مربوط باشد كه اخيرا به آلمان سفر كرده اند.
مبتلايان به اين سندرم دچار از كار افتادگي كليه و اختلال در دستگاه مركزي اعصاب مي شوند.
به گزارش اين مركز، بيشتر موارد ابتلا به سندرم هموليتيك اورميك مربوط به كودكان زير پنج سال بود، اما اين بار 87 درصد مبتلايان بزرگسال هستند.


تاریخ خبر: 900312
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی