دوشنبه ۴ شهریور ماه ۱۳۹۸
فارسی
Englishاهمیت رتبه بندی
بر اساس اطلاع رسانی سازمان توسعه تجارت ایران سقف ارزشی واردات برای دریافت کنندگان کارت بازرگانی بر ا...
سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می کند: جلسه اتاق های مشترک بازرگانی حوزه اروپا با موضوع قوانین، مقررات و بخشنامه های صادرات و واردات
سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد جلسه ای در خصوص مشکلات، سوالات و تقاضاهای مربوط به آخرین قوان...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ممنوعیت صادرات انواع سبزی از اسپانیا

ممنوعیت صادرات انواع سبزی از اسپانیا

روسيه و بلژيك واردات انواع سبزي را از اسپانيا ممنوع كردند

روسيه و بلژيك واردات انواع سبزي را از اسپانيا كه گفته مي شود منشا مقداري از خيارهاي آلوده در اروپا و شيوع باكتري كشنده اهك (اي كولاي باكتريا) است، ممنوع كردند.

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري هاي محلي، مادريد در پاسخ به اين اقدامات اعلام كرده است كه به منظور جبران خسارت هاي ناشي از كاهش فروش خواستار غرامت از اتحاديه اروپا مي شود.
بيش از دو هفته است كه از اعلام اولين گزارش شيوع اين باكتري در شمال آلمان مي گذرد و تاكنون يك هزار و 200 مورد مشكوك به اين بيماري گزارش شده است.
مركز اروپايي مهار و پيشگيري از امراض كه در استكهلم مستقر است، شيوع اي كولي را يكي از گسترده ترين موارد در آلمان و جهان گزارش كرده است.
اين باكتري تاكنون كشورهاي انگليس، دانمارك، سوئد و هلند را در برگرفته است، اما به نظر مي رسد كه بيشتر موارد به افرادي مربوط باشد كه اخيرا به آلمان سفر كرده اند.
مبتلايان به اين سندرم دچار از كار افتادگي كليه و اختلال در دستگاه مركزي اعصاب مي شوند.
به گزارش اين مركز، بيشتر موارد ابتلا به سندرم هموليتيك اورميك مربوط به كودكان زير پنج سال بود، اما اين بار 87 درصد مبتلايان بزرگسال هستند.


تاریخ خبر: 900312
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
مصاحبه رادیویی آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک ایران و اسپانیا با رادیو اقتصاد
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی