چهار شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

دهمين نمايشگاه بين المللي كاشي و سراميك اصفهان،‌

دهمين نمايشگاه بين المللي كاشي و سراميك اصفهان،‌

اصفهان - دهمين نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و سرويس هاي بهداشتي اصفهان، با حضور بيش از 85 شركت، روز دوشنبه در محل نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان افتتاح  شد.

 

به گزارش ايرنا، شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان اعلام كرد :اين نمايشگاه از فردا به مدت چهار روز در فضايي به وسعت هشتهزار متر مربع برگزار مي شود.
در اين نمايشگاه شركتهاي توليدي از استانهاي اصفهان، تهران، خراسان رضوي، يزد، مازندران و كرمان و نمايندگان كشورهاي ايتاليا، اسپانيا، چين، تركيه و آلمان محصولات خود را به نمايش مي گذارند.
اين شركت ها در دو بخش توليد و بازرگاني و همچنين در زمينه توليد انواع كاشي، سراميك و گرانيت، شير آلات بهداشتي، ساختماني، صنعتي و خانگي، سرويس هاي بهداشتي و تجهيزات مرتبط، مواد اوليه، خدمات و صنايع وابسته فعالند.
اين نمايشگاه از معتبرترين نمايشگاه ها در كشور در اين رشته با ده سال سابقه برگزاري است و حضور شركت هاي معتبر داخلي، داشتن فضاي غرفه هاي نمايشگاهي تا حداكثر 350 مترمربع، غرفه سازي هاي شكيل و با حجم بالا ، تنوع محصولات و استانهاي مشاركت كننده و برگزاري نشست هاي كارشناسي در مورد موضوع نمايشگاه،‌ از ويژگيهاي آن است.
اين نمايشگاه از 16 تا 20 خرداد ماه جاري در محل نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان واقع در پل شهرستان اصفهان از ساعات 16 تا 22 براي بازديد عموم داير است.


تاریخ خبر: 900316
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی