چهار شنبه ۱ اسفند ماه ۱۳۹۷
فارسی
Englishارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 در 111 صفحه جهت ارائه به اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران...
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
خبرنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا منتشر شد. جهت دریافت خبرنامه کلیک کنید. ...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

دهمين نمايشگاه بين المللي كاشي و سراميك اصفهان،‌

دهمين نمايشگاه بين المللي كاشي و سراميك اصفهان،‌

اصفهان - دهمين نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و سرويس هاي بهداشتي اصفهان، با حضور بيش از 85 شركت، روز دوشنبه در محل نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان افتتاح  شد.

 

به گزارش ايرنا، شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان اعلام كرد :اين نمايشگاه از فردا به مدت چهار روز در فضايي به وسعت هشتهزار متر مربع برگزار مي شود.
در اين نمايشگاه شركتهاي توليدي از استانهاي اصفهان، تهران، خراسان رضوي، يزد، مازندران و كرمان و نمايندگان كشورهاي ايتاليا، اسپانيا، چين، تركيه و آلمان محصولات خود را به نمايش مي گذارند.
اين شركت ها در دو بخش توليد و بازرگاني و همچنين در زمينه توليد انواع كاشي، سراميك و گرانيت، شير آلات بهداشتي، ساختماني، صنعتي و خانگي، سرويس هاي بهداشتي و تجهيزات مرتبط، مواد اوليه، خدمات و صنايع وابسته فعالند.
اين نمايشگاه از معتبرترين نمايشگاه ها در كشور در اين رشته با ده سال سابقه برگزاري است و حضور شركت هاي معتبر داخلي، داشتن فضاي غرفه هاي نمايشگاهي تا حداكثر 350 مترمربع، غرفه سازي هاي شكيل و با حجم بالا ، تنوع محصولات و استانهاي مشاركت كننده و برگزاري نشست هاي كارشناسي در مورد موضوع نمايشگاه،‌ از ويژگيهاي آن است.
اين نمايشگاه از 16 تا 20 خرداد ماه جاري در محل نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان واقع در پل شهرستان اصفهان از ساعات 16 تا 22 براي بازديد عموم داير است.


تاریخ خبر: 900316
در ادامه بررسی مشکلات اعضای اتاق مشترک برگزار شد،جلسه ISCC با اداره جنوب غرب اروپا وزارت امور خارجه ج.ا.ایران
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی