یکشنبه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

صدور محصولات به بازار های جهانی

 

قائم مقام وزير بازرگاني:

توليدكنندگان بايد بدنبال صدور محصولات به بازارهاي جهاني باشند

مراغه - قائم مقام وزير بازرگاني گفت: توليدكنندگان محصولات كشاورزي بايد با ارتقاي سطح كيفي محصولات و كاهش قيمت تمام شده بدنبال صدور آنها به بازارهاي جهاني باشند.

به گزارش ايرنا ، مسعود موحدي روز پنجشنبه در همايش توسعه سرمايه گذاري در هشترود افزود: هم اكنون جمهوري اسلامي ايران در بسياري از موارد نيازهاي داخلي خود را تامين مي كند و از توان بالايي براي صادرات محصولات توليدي به بازارهاي جهاني برخوردار است.
وي با اشاره به سال جهاد اقتصادي ، اضافه كرد: در چند سال گذشته وزارت بازرگاني با ايجاد زيرساخت هاي مختلف در كشور براي توليد انواع محصولات داخلي بصورت فرآوري شده و مكانيزه بدنبال ايجاد حركتي پايدار براي اقتصاد ايران در بازارهاي جهاني و داخلي است.
وي اظهار داشت: براي ايجاد اين زيرساخت ها موقعيت اقليمي و پتانسيل هاي مناطق مختلف كشور مورد نظر بوده و براساس محصولات كشاورزي و توليدي هر منطقه اين زيرساخت ها ايجاد شده است.
وي با بيان اينكه مهمترين دغدغه مسوولان ايجاد اشتغال براي افراد بيكار است ، گفت: با ايجاد اين زيرساخت ها زمينه هاي اشتغال براي افراد جوياي كار فراهم شده است.
وي با اشاره به اجراي موفق قانون هدفمندي يارانه ، افزود: اين قانون ظرفيت هاي بسيار زيادي را در كشور براي حمايت از سرمايه گذاران فراهم كرده است.
وي ادامه داد: در طول سه دهه از انقلاب اسلامي به علت فشارهايي كه از سوي دشمنان عليه كشور وارد شده و برغم تلاش هاي زياد مسوولان ، هنوز به نقطه مطلوبي در اقتصاد دست نيافته ايم.
وي گفت: دولت نهم و دهم با رهبري هاي داهيانه رهبر معظم انقلاب با اجراي اصل 44 و قانون هدفمندي يارانه ها ، زيرساخت هاي زيادي را براي توسعه كشور فراهم كرده است.
معاون برنامه ريزي وزارت صنايع و معادن كشور هم در اين همايش گفت: هدفمندسازي يارانه پروازي براي شكوفايي اقتصاد كشور در سال جهاد اقتصادي است.
سيدرضا فاطمي امين ، افزود: اجراي موفقيت آميز اين قانون موجب شده تا مردم با مديريت صحيح منابع و مصارف خود ، زمينه سرمايه گذاري و پيشرفت كشور را فراهم كنند.
وي اضافه كرد: در زمان حاضر نظام سرمايه گذاري كشور به تسهيلات بانكي اتكايي نسبي دارد و اين نظام بايد به سمت و سوي سرمايه در گردش حركت كند.
شهرستان هشترود با حدود 70 هزار نفر جمعيت در جنوب شرقي تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.


تاریخ خبر: 900321
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی