شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

سرمایه گذاری در فرودگاه رشت

سرمایه گذاری در فرودگاه رشت

فرودگاه رشت206ميليارد ريال فرصت اقتصادي براي سرمايه گذاران دارد

رشت -مديركل فرودگاه بين المللي سردار جنگل گيلان گفت : فرودگاه رشت با 206 ميليارد ريال فرصت سرمايه گذاري در نمايشگاه صنعت فرودگاهي و هوانوردي و فرصت هاي سرمايه گذاري فرودگاههاي كشور شركت مي كند.

فتاح رضواني  : فرودگاه رشت در راستاي اجراي اصل 44 قانون اساسي و با رويكرد تجاري سازي در چارچوب نظام بين المللي حاكم بر صنعت فرودگاهي و هوانوردي در دومين نمايشگاه صنعت فرودگاهي و هوانوردي و فرصت هاي سرمايه گذاري فرودگاههاي كشور شركت خواهد كرد.
وي با اشاره به فرصت هاي سرمايه گذاري در فرودگاه رشت اظهارداشت : احداث ساختمان تشريفات خصوصي به ارزش 10 ميليارد ريال ، مجموعه فرهنگي ورزشي به ارزش 50 ميليارد ريال ، توسعه آموزشگاه خلباني به ارزش 10 ميليارد ريال ، احداث مركز تجاري به ارزش 56 ميليارد ريال ، پاركينگ طبقاتي به ارزش 10 ميليارد ريال و تكميل ترمينال جديد به ارزش 70 ميليارد ريال از جمله فرصت هاي سرمايه گذاري در فرودگاه رشت هستند .
وي خاطر نشان كرد: استان گيلان با توجه به قرار گرفتن در همسايگي كشورهاي حاشيه درياي خزر بازار خوبي براي سرمايه گذاري است و توسعه فرودگاه رشت كه تنها فرودگاه اين استان است مي تواند محيط امني براي فعاليت هاي اقتصادي استان باشد.
دومين نمايشگاه صنعت فرودگاهي و هوانوردي و فرصت هاي سرمايه گذاري در فرودگاههاي كشور روزهاي 21 تا 23 خرداد ماه سال جاري در هتل المپيك تهران برگزار مي شود.

تاریخ خبر: 900321
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی