جمعه ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

تولید سنگ آهن

تولید سنگ آهن

توليد سنگ آهن دانه بندي جلال آباد 28 درصد افزايش يافت

تهران - ميزان توليد سنگ آهن دانه بندي جلال آباد زرند در ارديبهشت ماه امسال نسبت به برنامه توليدي با 28 درصد افزايش به 108 هزار و 802 تن رسيد.

به گزارش ايرنا به نقل از سازمان توسعه ونوسازي معادن وصنايع معدني ايران(ايميدرو)، واحد سنگ آهن جلال آباد زرند در حالي به اين ميزان توليد در ارديبهشت ماه دست يافت كه برنامه توليد واحد معدني مذكور در اين مدت 85 هزار تن بوده است.
ميزان توليد ياد شده، در مقايسه با ميزان توليد ارديبهشت ماه سال گذشته كه 103 هزار و 725 تن بوده پنج درصد افزايش داشته است.
همچنين در ارديبهشت ماه امسال يك ميليون و 394 هزار و 600 تن باطله برداري و 246هزار و 287 تن سنگ آهن توسط واحد معدني جلال آباد زرند استخراج شده است.
دراين مدت 90 هزار و 114 تن سنگ آهن دانه بندي توسط اين واحد نيز به فروش رسيده است.


تاریخ خبر: 900328
دستگاه‌های حکومتی با جدیت، به دنبال بهبود محیط کسب‌وکار و ایجاد محیط مساعد تولید باشند
نوبت دوم سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا” برگزار شد
گزارش : سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا”
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی