سه شنبه ۱ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

سفير سوئيس در اسپانيا فرهنگ وتمدن ايران را ستود

مادريد _ سفير سوئيس در اسپانيا به دنبال دريافت کتاب هاي ايران شناسي يک و دو، فرهنگ وتمدن تاريخي ايران ايران را مورد ستايش قرار داد.

بنا برگزارش ايرنا، "ژان فيليپه تيسيرز"(JEAN PHILIPPE TISSIERES) پس از دريافت اين دوکتاب از رايزني فرهنگي سفارت جمهوري اسلامي ايران در مادريد، طي نامه اي اعلام کرد که افق ديدش نسبت به ايران با مطالعه اين دو کتاب گسترش يافته است.
بنابرگزارش روز دوشنبه رايزني فرهنگي ايران در مادريد، سفير سوئيس در نامه خود تصريح کرد: ايران کشوري با ريشه هاي بسيار عميق بوده تاثير تاريخي و فرهنگي آن در سراسر جهان فراگير است.
سفيرسوئيس در تاکيد بر تغيير ديدگاهش نسبت به ايران خاطر نشان ساخت :" کتاب هاي ايران شناسي يک ودو دو افق ديد مرا در باره کشورشما(ايران) گسترده تر مي سازد.
کتاب ايران شناسي يک ودو به منظور شناساندن فرهنگ و تاريخ کهن ايران به علاقه مندان، از سوي رايزني فرهنگي سفارت جمهوري اسلامي ايران در مادريد پايتخت اسپانيا به زبان اسپانيولي چاپ و منتشر شده است.


تاریخ خبر: 890121
برگزاری وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری برگزار شد- 27 شهریور
برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر به مادرید پس از 17 سال
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز









تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی