شنبه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نمایشگاه تخصصی پرورش دام و طیور

نمایشگاه تخصصی پرورش دام و طیور

توسط سازمان دامپزشكي و معاونت امور دام/

نخستين نمايشگاه تخصصي پرورش دام و طيور و صنايع وابسته

تهران - نخستين نمايشگاه تخصصي پرورش دام، طيور و صنايع وابسته كه ازسوي سازمان دامپزشكي كشور و معاونت امور دام وزارت جهادكشاورزي ترتيب داده شده است در استان البرز برگزار گردید.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي سازمان دامپزشكي كشور، نخستين نمايشگاه تخصصي پرورش دام و طيور و صنايع وابسته صبح امروز در مركز نمايشگاه هاي استان البرز افتتاح شد.
رئيس سازمان دامپزشكي كشور در پيامي به اين نمايشگاه اظهار داشت:بازار عرضه و تقاضاي فرآورده هاي دامي به ويژه گوشت و شير در ايران با توسعه زيرساخت هاي پرورش انواع دام و طيور پس از انقلاب شكوهمند اسلامي روندي رو به رشد داشته است، با اين حال محدوديت هايي در نظام توليد ملي وجود دارد كه يكي از مهم ترين آن ها وقوع همه گيري بيماري هاي دامي به ويژه بيماري هاي مشترك بين انسان و حيوان و نيز عدم رعايت اصول بهداشتي دامپزشكي در فرايند توليد فرآاورده هاي دامي است.
سيدمحسن دستور در اين پيام ‌افزود: كنترل بهداشتي فرآورده هاي خام دامي از جمله مهم ترين اقداماتي است كه تحقق هدف والاي تضمين سلامت مواد غذايي در راستاي تامين امنيت غذايي را ميسر خواهد ساخت، زيرا مقابله با بسياري از بيماري هاي قابل انتقال بين انسان و حيوان كه از راه مصرف فرآورده هاي دامي آلوده به مصرف كنندگان منتقل مي شود، صرفا با كنترل بهداشتي فراورده هاي دامي از مزرعه تا سفره ممكن است.
يادآورمي شود،اين نمايشگاه باحضور شركت هاي توليدكننده دارو،مكمل دامپزشكي، خوراك دام و طيور و مواد بيولوژيك و همچنين شركت هاي توليد كننده تجهيزات دام و طيور در سطح چهار هزار متر مربع برگزار شده است.
رونق بازرگاني در بخش دام و طيور و صنايع وابسته، اطلاع رساني و همچينين آموزش و ترويج در اين عرصه از اهداف برگزاري اين همايش عنوان شده است.
خاطرنشان مي شود اين نمايشگاه روز سه شنبه با حضور رئيس سازمان دامپزشكي كشور و معاون امور دام وزارت جهاد كشاورزي افتتاح شد و 27 خرداد ماه جاري به كار خود پايان مي دهد.


تاریخ خبر: 900328
برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر به مادرید پس از 17 سال
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی