شنبه ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

دومين همايش ملي بادام با محور صادرات برگزار مي شود.

دومين همايش ملي بادام با محور صادرات برگزار مي شود.

برگزاری دومين همايش ملي بادام با محور صادرات

17  و 18 مهرماه 1390

 

تهران دومين همايش ملي بادام با محورصادرات ، روزهاي 17 و 18 مهرماه سال جاري در شهركرد برگزار مي شود.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي، ارائه دستاوردهاي تحقيقاتي ، بررسي چالش ‌هاي توليد، فرآوري و صادرات ، چگونگي بكارگيري فناوري هاي نوين در توليد، فرآوري و صادرات پايدار و افزايش كميت وكيفيت محصول و فرآورده‌هاي جانبي از جمله اهداف اين همايش ذكر شده است.
براين اساس ،‌كاهش قيمت تمام شده و ايجاد ارزش افزوده ، تبادل دانش فني و هم انديشي پژوهشگران، متخصصين، توليدكنندگان و صادركنندگان بادام و فرآورده‌هاي جانبي از ديگر اهداف اين همايش به شمار مي آيد .
به زراعي و به‌نژادي بادام و بهينه‌سازي فرآيند توليد با رويكرد صادرات پايدار ، تنش هاي زيستي و غيرزيستي ، تغذيه و آبياري ، بسته بندي و توليد محصولات جانبي ازجمله محورهايي است كه دراين همايش 2 روزه به آن پرداخته شود .
بر اساس اين گزارش، خصوصيات كمي و كيفي، ارزش غذايي، دارويي، بهداشتي و سلامت محصول ، كاهش هزينه‌ها و قيمت تمام شده محصول با رويكرد افزايش صادرات و همچنين اشتغال و توسعه صادرات نيز به بحث و بررسي گذاشته مي شود.
همايش ملي بادام با محورصادرات ، توسط استانداري، مركز تحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي و سازمان بازرگاني استان چهارمحال و بختياري برگزار مي شود.


تاریخ خبر: 900401
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی