یکشنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

دومين همايش ملي بادام با محور صادرات برگزار مي شود.

دومين همايش ملي بادام با محور صادرات برگزار مي شود.

برگزاری دومين همايش ملي بادام با محور صادرات

17  و 18 مهرماه 1390

 

تهران دومين همايش ملي بادام با محورصادرات ، روزهاي 17 و 18 مهرماه سال جاري در شهركرد برگزار مي شود.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي، ارائه دستاوردهاي تحقيقاتي ، بررسي چالش ‌هاي توليد، فرآوري و صادرات ، چگونگي بكارگيري فناوري هاي نوين در توليد، فرآوري و صادرات پايدار و افزايش كميت وكيفيت محصول و فرآورده‌هاي جانبي از جمله اهداف اين همايش ذكر شده است.
براين اساس ،‌كاهش قيمت تمام شده و ايجاد ارزش افزوده ، تبادل دانش فني و هم انديشي پژوهشگران، متخصصين، توليدكنندگان و صادركنندگان بادام و فرآورده‌هاي جانبي از ديگر اهداف اين همايش به شمار مي آيد .
به زراعي و به‌نژادي بادام و بهينه‌سازي فرآيند توليد با رويكرد صادرات پايدار ، تنش هاي زيستي و غيرزيستي ، تغذيه و آبياري ، بسته بندي و توليد محصولات جانبي ازجمله محورهايي است كه دراين همايش 2 روزه به آن پرداخته شود .
بر اساس اين گزارش، خصوصيات كمي و كيفي، ارزش غذايي، دارويي، بهداشتي و سلامت محصول ، كاهش هزينه‌ها و قيمت تمام شده محصول با رويكرد افزايش صادرات و همچنين اشتغال و توسعه صادرات نيز به بحث و بررسي گذاشته مي شود.
همايش ملي بادام با محورصادرات ، توسط استانداري، مركز تحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي و سازمان بازرگاني استان چهارمحال و بختياري برگزار مي شود.


تاریخ خبر: 900401
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
وبینار" بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" 30 مرداد 99
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- مرداد 99
وبینار استراتژی انتخاب سهام و مدیریت سبد سهام- مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی