یکشنبه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

سومين همايش بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري در تبریز

250 سرمايه گذار حوزه گردشگري در همايش بين المللي تبريز حضور دارند

تبريز- دبير كارگروه ميراث فرهنگي و گردشگري آذربايجان شرقي گفت: در سومين همايش بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري استان، 250 سرمايه گذار علاقه مند به حوزه هاي مختلف گردشگري، صنايع دستي و ميراث فرهنگي حضور دارند.

 

تراب محمدي در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: با توجه به توانمندي هاي فراوان آذربايجان شرقي براي سرمايه گذاري، بيش از 170 بسته سرمايه گذاري با اتمام مطالعات امكان سنجي و در برخي موارد با اتمام مطالعات طرح جامع در حوزه هاي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آماده ارايه مي باشد.
وي گفت: اين بسته هاي سرمايه گذاري شامل واگذاري مناطق نمونه گردشگري، خانه هاي تاريخي و احداث مجتمع هاي بين راهي است.
محمدي، مبلغ ريالي اين پروژه ها را بيش از 22 هزار ميليارد ريال اعلام كرد و افزود: امروزه صنعت گردشگري يك صنعت فرابخشي است و هرگونه فعاليت در اين زمينه مي تواند تاثيري چشمگير در توسعه اين صنعت در استان داشته باشد.
وي با اشاره به نتايج دومين همايش فرصت هاي سرمايه گذاري آذربايجان شرقي، گفت: در همايش دوم توانستيم 10 منطقه نمونه گردشگري را به سرمايه گذاران واگذار كنيم كه در حال حاضر برخي از اين طرح ها شروع به كار كرده و برخي نيز در مرحله تصميم گيري براي واگذاري زمين قرار دارند.
وي، جذب سرمايه گذاري براي تامين زيرساخت هاي مورد نياز براي توسعه گردشگري استان را يكي از اهداف اصلي و اساسي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي اعلام و ابراز اميدواري كرد سومين همايش فرصت هاي سرمايه گذاري آذربايجان شرقي نيز مانند گذشته بتواند براي سازمان و استان پربار باشد.
سومين همايش بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري آذربايجان شرقي از روز شنبه به مدت دو روز با حضور سرمايه گذاران داخلي و خارجي در شهر تبريز آغاز شده است.


تاریخ خبر: 900405
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی