شنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۷
فارسی
Englishارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 در 111 صفحه جهت ارائه به اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران...
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
خبرنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا منتشر شد. جهت دریافت خبرنامه کلیک کنید. ...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

زاپاته رو خواستار ايجاد برابري حقوق بين زنان و مردان دراروپا شد

مادريد_ "خوسه لوييس رودريگز زاپاته رو" نخست وزير اسپانيا خواستار ايجاد برابري حقوق بين زنان ومردان در زمينه هاي مختلف از جمله استفاده از فرصت هاي شغلي شد.

بنا برگزارش ايرنا، زاپاته رو در مراسم پاياين پنجمين گردهمايي" زنان اسپانيا _ افريقابراي دنيايي بهتر" که در شهر والنسيا برگزار شد، تصريح کرد که اسپانيا از رياست دوره اي اتحاديه اروپا براي مقابله با خشونت ها جنسي عليه زنان در سطح اروپا استفاده خواهد کرد.
زپاته رو دراين آيين که "ماريا ترسا فرناندز د لا وگا" معاون اول دولت سوسياليست اسپانيا نيز در آن حضور داشت، گفت : اسپانيا از اينکه برابري کامل زنان ومردان در استراتژي سال 2020ميلادي اتحاديه اروپا گنجانده شود و اساس توسعه اي متعادل و مبتکرانه براي نيل به خود کفايي را تشکيل دهد ، حمايت خواهد کرد.
نخست وزير سوسياليست اسپانيا با تاکيد بر لزوم تحقق برابري در اروپا گفت که به منظور ارتقاي سطح اشتغال زنان تا 70 در صد براي سال 2020 و کم کردن اختلاف دستمزد بين زنان و مردان تلاش خواهد نمود.
نخست وزير اسپانيا تاکيد کرد: "بدون ايجاد برابري بين زنان و مردان، دنيايي بهتر، با ثبات تر، با خوشبختي بيشتر و بسيار منصفانه غير قابل درک است."
زاپاته رو همچنين تعهد دولت اسپانيا در ايجاد برابري بين زنان و مردان را مورد تاييد قرار داد وگفت: اين تعهدي هميشگي و رو به رشد براي همکاري و انتشار بين المللي آن است.


تاریخ خبر: 890121
در ادامه بررسی مشکلات اعضای اتاق مشترک برگزار شد،جلسه ISCC با اداره جنوب غرب اروپا وزارت امور خارجه ج.ا.ایران
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی