سه شنبه ۱۷ تیر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

انتصاب داسيلوا بعنوان مديركل جديد فائو/ ايران به نفع برزيل كنار كشيد

تهران - وزير جهاد كشاورزي با اشاره به حضور در ايتاليا براي شركت در سي وهفتمين اجلاس دوسالانه كنفرانس سازمان خواربار و كشاورزي ملل متحد (فائو) و انتخاب مدير جديد فائو گفت: ايران به همراه3كشور ديگر به نفع نماينده برزيل كنار كشيد كه در پايان راي گيري نماينده برزيل بعنوان مديركل جديد فائو انتخاب شد.

صادق خليليان در حاشيه جلسه هيات دولت در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود: در سي و هفتمين اجلاس دوسالانه كنفرانس فائو كه از چهارم تا يازدهم تيرماه همچنان در ايتاليا در حال برگزاري است، مديركل جديد فائو انتخاب شد.
به گفته وي، سيد محمد نوري نائيني به عنوان نامزد جمهوري اسلامي ايران براي جانشيني ژاك ديوف سنگالي با نامزده هاي 5 كشور ديگر بود كه به همراه سه كشور عراق، اندونزي و اتريش به نفع نماينده برزيل كنار كشيد.
فرانس فيشلر از اتريش، خوزه گرازيانو داسيلوا از برزيل، ايندريونو سوسيلو از اندونزي، عبدل لطيف رشيد از عراق و ميگل آنخل موراتينوس از كويا ديگر نامزدهاي مديركلي جديد فائو بودند كه نماينده برزيل و كوبا به عنوان دو كانديداي اصلي تعيين شدند كه در نهايت نماينده برزيل مديركل جديد فائو انتخاب شد.


تاریخ خبر: 900411
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی