پنج شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و لوازم ساختماني در اراك برپا مي شود

نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و لوازم ساختماني در اراك برپا مي شود

برگزاری نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و لوازم ساختماني در اراك

20 تا 24 تيرماه

اراك - مديرعامل شركت نمايشگاه هاي غرب ايران از برپايي نخستين نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك، لوازم ساختماني و بهداشتي از بيستم تا بيست و چهارم تيرماه جاري در اراك خبر داد

علي جعفر محصولي به خبرنگار ايرنا گفت: اين نمايشگاه با يكصد غرفه در فضايي به وسعت پنج هزار مترمربع داير مي شود.
وي افزود: بيش از يكصد شركت داخلي و خارجي براي حضور در اين نمايشگاه اعلام آمادگي كرده اند كه در بين آنها علاوه بر نمايندگاني از كشورهاي ژاپن، چين و كره، شركت هاي مطرح سنگ هاي زينتي و ساختماني، كاشي و سراميك و انجمن كاشي ايران نيز حضور دارند.
وي ادامه داد: در اين نمايشگاه آخرين دستاوردهاي صنعت كاشي و سراميك، شيرآلات ساختماني، تزئينات استخر و جكوزي، لوازم بهسازي آب مورد مصرف استخرها، سرويس هاي بهداشتي منازل و اماكن تجاري در معرض ديد عموم گذاشته مي شود.
محصولي، ارائه آخرين دستاوردهاي صنعت سنگ و محصولات معدني به صورت تلفيقي با كاشي و سراميك را از بخش هاي جانبي اين نمايشگاه عنوان كرد.
وي گفت: اين نمايشگاه از 20 تا 24 تيرماه همه روزه از ساعت 16 تا 22 در محل دائمي نمايشگاه هاي غرب ايران در اراك داير مي باشد و وسيله رفت و آمد نيز به صورت رايگان براي بازديد كنندگان پيش بيني شده است. ك/3


تاریخ خبر: 900421
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی