پنج شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و لوازم ساختماني در اراك برپا مي شود

نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و لوازم ساختماني در اراك برپا مي شود

برگزاری نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و لوازم ساختماني در اراك

20 تا 24 تيرماه

اراك - مديرعامل شركت نمايشگاه هاي غرب ايران از برپايي نخستين نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك، لوازم ساختماني و بهداشتي از بيستم تا بيست و چهارم تيرماه جاري در اراك خبر داد

علي جعفر محصولي به خبرنگار ايرنا گفت: اين نمايشگاه با يكصد غرفه در فضايي به وسعت پنج هزار مترمربع داير مي شود.
وي افزود: بيش از يكصد شركت داخلي و خارجي براي حضور در اين نمايشگاه اعلام آمادگي كرده اند كه در بين آنها علاوه بر نمايندگاني از كشورهاي ژاپن، چين و كره، شركت هاي مطرح سنگ هاي زينتي و ساختماني، كاشي و سراميك و انجمن كاشي ايران نيز حضور دارند.
وي ادامه داد: در اين نمايشگاه آخرين دستاوردهاي صنعت كاشي و سراميك، شيرآلات ساختماني، تزئينات استخر و جكوزي، لوازم بهسازي آب مورد مصرف استخرها، سرويس هاي بهداشتي منازل و اماكن تجاري در معرض ديد عموم گذاشته مي شود.
محصولي، ارائه آخرين دستاوردهاي صنعت سنگ و محصولات معدني به صورت تلفيقي با كاشي و سراميك را از بخش هاي جانبي اين نمايشگاه عنوان كرد.
وي گفت: اين نمايشگاه از 20 تا 24 تيرماه همه روزه از ساعت 16 تا 22 در محل دائمي نمايشگاه هاي غرب ايران در اراك داير مي باشد و وسيله رفت و آمد نيز به صورت رايگان براي بازديد كنندگان پيش بيني شده است. ك/3


تاریخ خبر: 900421
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی