چهار شنبه ۱ خرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و لوازم ساختماني در اراك برپا مي شود

نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و لوازم ساختماني در اراك برپا مي شود

برگزاری نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و لوازم ساختماني در اراك

20 تا 24 تيرماه

اراك - مديرعامل شركت نمايشگاه هاي غرب ايران از برپايي نخستين نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك، لوازم ساختماني و بهداشتي از بيستم تا بيست و چهارم تيرماه جاري در اراك خبر داد

علي جعفر محصولي به خبرنگار ايرنا گفت: اين نمايشگاه با يكصد غرفه در فضايي به وسعت پنج هزار مترمربع داير مي شود.
وي افزود: بيش از يكصد شركت داخلي و خارجي براي حضور در اين نمايشگاه اعلام آمادگي كرده اند كه در بين آنها علاوه بر نمايندگاني از كشورهاي ژاپن، چين و كره، شركت هاي مطرح سنگ هاي زينتي و ساختماني، كاشي و سراميك و انجمن كاشي ايران نيز حضور دارند.
وي ادامه داد: در اين نمايشگاه آخرين دستاوردهاي صنعت كاشي و سراميك، شيرآلات ساختماني، تزئينات استخر و جكوزي، لوازم بهسازي آب مورد مصرف استخرها، سرويس هاي بهداشتي منازل و اماكن تجاري در معرض ديد عموم گذاشته مي شود.
محصولي، ارائه آخرين دستاوردهاي صنعت سنگ و محصولات معدني به صورت تلفيقي با كاشي و سراميك را از بخش هاي جانبي اين نمايشگاه عنوان كرد.
وي گفت: اين نمايشگاه از 20 تا 24 تيرماه همه روزه از ساعت 16 تا 22 در محل دائمي نمايشگاه هاي غرب ايران در اراك داير مي باشد و وسيله رفت و آمد نيز به صورت رايگان براي بازديد كنندگان پيش بيني شده است. ك/3


تاریخ خبر: 900421
اساسنامه اتاق های مشترک مصوب شورایعالی نظارت - ابلاغ 27 بهمن 97
فراخوان عمومی جهت درج نام و لوگوی شرکت‌ها در اینکوترمز 2020
فراخوان برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده اتاق مشترک ایران و اسپانیا در خرداد ماه سال 1398
همایش " اسپانیا ، شریک تجاریِ صنایع کوچک و متوسط ایران در اروپا"
به ما اطلاع دهید
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی