جمعه ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

نمايشگاه منابع روشنايي با فناوري LED در كشور برگزار مي شود.

نمايشگاه منابع روشنايي با فناوري LED در كشور برگزار مي شود.

برگزاری نمايشگاه منابع روشنايي با فناوري LED در كشور

23 و 24 تیرماه 1390

تهران - اولين نمايشگاه منابع روشنايي با فناوري LED از سوي سازمان بهره وري انرژي ايران، از تاريخ 22 تا 25 تيرماه سالجاري در سالن خليج فارس محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي شود.

گزارش ايرنا از سازمان بهره وري انرژي ايران (سابا) حاكي است، اين سازمان در نظر دارد در راستاي سياست ها و فعاليت هاي اطلاع رساني خود در زمينه اصلاح الگوي مصرف در كشور، اولين نمايشگاه منابع روشنايي با فن آوري LEDرا با حضور نمايندگان انجمن لامپ و چراغ و سازمان محيط زيست به مدت چهار روز و همزمان با سومين نمايشگاه بين المللي صرفه جويي انرژي برگزار كند.
نمايشگاه يادشده با حضور 21 شركت عضو كارگروه
LED سازمان بهره وري انرژي ايران برگزارخواهد شد.
برگزاري دو كارگاه آموزشي با عنوان تشريح مشخصات فني چراغ­هاي خياباني و نورافكن هاي
LED و تشريح مشخصات فني لامپ هاي LED تيپ هالوژني و فلورسنتي به ترتيب در روزهاي 23 و 24 تيرماه جاري از جمله برنامه هاي سابا در اين نمايشگاه علاوه بر ارائه مشاوره­هاي تخصصي به مسئولان و مقامات بازديدكننده است.
علاقه مندان مي توانند براي بازديد از اين نمايشگاه از ساعت 9تا 17 در مدت برپايي نمايشگاه به محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران مراجعه كنند.


تاریخ خبر: 900421
سمینار ایران از نگاهی دیگر
مراسم افطاری
اعزام هیئت به نمایشگاه شهر هوشمند بارسلون 2019
اهمیت رتبه بندی
سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می کند: جلسه اتاق های مشترک بازرگانی حوزه اروپا با موضوع قوانین، مقررات و بخشنامه های صادرات و واردات
آرشیو
 
  نکته امروز









تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی