پنج شنبه ۳ بهمن ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

نمايشگاه محصولات فرهنگي تامين اجتماعي برپا مي شود.

نمايشگاه محصولات فرهنگي تامين اجتماعي برپا مي شود.

برگزاری نمايشگاه محصولات فرهنگي تامين اجتماعي

25 تا 31 تيرماه 1390

 

تهران - نمايشگاه محصولات فرهنگي تامين اجتماعي به مناسبت هفته تامين اجتماعي (25 تا 31 تيرماه ) در سراسر كشور داير مي شود.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني تامين اجتماعي، در اين هفته همچنين چند طرح بيمه‌اي و درماني تامين‌ اجتماعي به بهره برداري مي رسد.
افتتاح پايگاه اطلاع‌ رساني تامين، ديدار مسوولان صندوق تامين اجتماعي با تشكل‌هاي كارفرمايي، كارگري و بازنشستگي و همچنين برنامه‌هاي متعدد فرهنگي و هنري از ديگر فعاليت ‌هايي است كه در هفته تامين‌اجتماعي برگزار خواهد شد.


تاریخ خبر: 900421
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی