پنج شنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

افزایش تولید انواع محصولات فولادی

افزایش تولید انواع محصولات فولادی

در 3 ماهه نخست امسال:

توليد بيش از يك ميليون و200هزار تن محصولات فولادي توسط بخش خصوصي

تهران- توليد انواع محصولات فولادي در بخش خصوصي كشور در سه ماهه منتهي به خرداد ماه امسال به يك ميليون و 221 هزار تن رسيد .

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني وزارت صنايع ومعادن، محصولات فولادي توليدي ياد شده توسط بخش خصوصي شامل تيرآهن به ميزان 77 هزارتن، ميلگرد به حجم 605 هزار تن ، ورق به حجم373 هزار و 500 تن، ساير محصولات به حجم 165هزار و 500 تن و تيرآهن به حجم 77هزارتن بوده است.
براساس اين گزارش، طي همين مدت توليد شمش فولاد در بخش خصوصي به 164هزارتن و توليد انواع محصولات فولادي در بخش خصوصي كشورطي خرداد ماه سال جاري به 483هزار و 500تن رسيده است.
اين گزارش مي افزايد: در خردادماه امسال محصولات فولادي ياد شده توسط بخش خصوصي شامل تيرآهن به ميزان 32هزار تن، ميلگرد به حجم 245هزارتن ، ورق 143هزار تن و ساير محصولات به حجم 63هزار و 500 تن بوده است.


تاریخ خبر: 900421
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
ایران چیزی جز بیانیه‌درمانی از اروپا ندیده است / ایران در اجرای تصمیم اخیر خود جدی است
دیدار هیئت رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی