شنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

افزایش تولید انواع محصولات فولادی

افزایش تولید انواع محصولات فولادی

در 3 ماهه نخست امسال:

توليد بيش از يك ميليون و200هزار تن محصولات فولادي توسط بخش خصوصي

تهران- توليد انواع محصولات فولادي در بخش خصوصي كشور در سه ماهه منتهي به خرداد ماه امسال به يك ميليون و 221 هزار تن رسيد .

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني وزارت صنايع ومعادن، محصولات فولادي توليدي ياد شده توسط بخش خصوصي شامل تيرآهن به ميزان 77 هزارتن، ميلگرد به حجم 605 هزار تن ، ورق به حجم373 هزار و 500 تن، ساير محصولات به حجم 165هزار و 500 تن و تيرآهن به حجم 77هزارتن بوده است.
براساس اين گزارش، طي همين مدت توليد شمش فولاد در بخش خصوصي به 164هزارتن و توليد انواع محصولات فولادي در بخش خصوصي كشورطي خرداد ماه سال جاري به 483هزار و 500تن رسيده است.
اين گزارش مي افزايد: در خردادماه امسال محصولات فولادي ياد شده توسط بخش خصوصي شامل تيرآهن به ميزان 32هزار تن، ميلگرد به حجم 245هزارتن ، ورق 143هزار تن و ساير محصولات به حجم 63هزار و 500 تن بوده است.


تاریخ خبر: 900421
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
نشست معرفی نمایشگاه صنایع شیمیایی اسپانیا با حضور اعضا و علاقمندان برگزار شد
گزارش تصویری سمینار موقعیت های تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا پس از کرونا
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی