دوشنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

برگزرای سومين نمايشگاه بين المللي صرفه جويي انرژي

برگزرای سومين نمايشگاه بين المللي صرفه جويي انرژي

تهران - وزارت نيرو اعلام كرد: سومين نمايشگاه بين المللي صرفه جويي انرژي ايران (IES 2011) با حضور 80 شركت داخلي و خارجي در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران آغاز بكار مي كند.

گزارش ايرنا از وزارت نيرو حاكي است، در اين نمايشگاه كه تا روز جمعه 24 تيرماه جاري ادامه خواهد يافت، افزون بر شركت هاي داخلي، شركت هايي از كشورهاي چين، تركيه، انگليس، آلمان و تايوان نيز حضور مي يابند.
برگزاري نمايشگاه بين المللي صرفه جويي انرژي اهميت ويژه اي در حوزه محصولات، خدمات و آخرين فناوري هاي مرتبط با انرژي هاي نو و تجديدپذير و نيز صرفه جويي و بهينه سازي مصرف انرژي در ايران دارد.
اين گزارش افزود: اين نمايشگاه فرصت مغتنمي است تا شركت هاي ايراني و بين المللي محصولات و خدمات خود در صنعت انرژي را در فضايي مناسب ارائه كنند.
در اين نمايشگاه، جديدترين محصولات، فناوري ها و خدمات در حوزه بهينه سازي مصرف انرژي و محيط زيست در زمينه انرژي هاي تجديدپذير، صرفه جويي در برق و نفت و گاز، كاهش مصرف زغال سنگ، صرفه جويي انرژي در صنايع و صنعت ساختمان و حمل و نقل، صرفه جويي در آب، حفاظت از محيط زيست و فناوري هاي زباله و بازيافت عرضه مي شود.
سومين نمايشگاه بين المللي صرفه جويي انرژي ايران با همكاري وزارتخانه هاي نيرو و راه و شهرسازي، ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت، سازمان بهره وري انرژي ايران (سابا) و سازمان انرژي هاي نو ايران (سانا) برگزار مي شود.


تاریخ خبر: 900421
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
وبینار" بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" 30 مرداد 99
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- مرداد 99
وبینار استراتژی انتخاب سهام و مدیریت سبد سهام- مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی