شنبه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

کسب رتبه هشتم ایران در جهان درخصوص ذخایر مس

مديرعامل شركت ملي صنايع مس:

ايران رتبه هشتم جهان در ذخاير مس را كسب خواهد كرد

تهران- مديرعامل شركت ملي صنايع مس ايران اعلام كرد: با اكتشافات جديد انجام شده، ايران رتبه هشتم جهان از نظر دارا بودن ذخاير مس را در سال جاري كسب خواهد كرد.

اردشير سعدمحمدي در گفت و گو با خبرنگار گروه اقتصادي ايرنا گفت: در اكتشافات جديدي كه امسال در بخش مس انجام شده به نتايج بسيار خوبي دست يافته ايم كه منجر به تغيير رتبه ايران در جهان خواهد شد.
وي سپس افزود: هم اكنون ما رتبه 9 جهان را در بخش ذخاير مس دارا هستيم كه اميدواريم در سال جاري رتبه هشتم جهان در اين بخش را به خود اختصاص دهيم.
سعدمحمدي با بيان اينكه نام معدن جديدي كه داراي ذخايرمس بسيار خوبي است و اخيرا كشف شده بزودي اعلام خواهد شد، افزود: امسال با 92 هزار متر حفاري ركورد بي نظيري نسبت به سال گذشته ثبت شد ضمن اينكه با برنامه ريزي انجام شده در سال جاري150 هزار متر حفاري اكتشافي صورت مي گيرد كه به طور قطع ذخايرجديدي را به ذخاير مس كشور اضافه خواهد كرد.
مديرعامل شركت ملي صنايع مس ايران تاكيد كرد در حال حاضر براي افزايش مس كاتدي از 200 به 700 هزار تن بيش از هفت هزار و 400 ميليارد تومان سرمايه گذاري در بخش مس انجام شده كه كار بسياري بزرگي است به نحوي كه سرمايه گذاري انجام شده تمام پروژه ها را در برگرفته و اين پروژه ها به طور همزمان در حال اجرا هستند.
سعدمحمدي با بيان اينكه در سال 90 پنج معدن و هشت طرح جديد راه اندازي مي شود، گفت: نخستين اين طرح ها تا پايان اين هفته افتتاح مي شود كه شامل يك كارخانه كنسانتره 15 هزار تني در سرچشمه و يك كارخانه مربوط به تيكنر شماره پنج همين طرح مربوط به طرح فيلتراسيون است.


تاریخ خبر: 900427
برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر به مادرید پس از 17 سال
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی