دوشنبه ۷ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

کنفرانس مدیریت دانش

کنفرانس مدیریت دانش

برگزاری چهارمين كنفرانس مديريت دانش

بهمن ماه 1390

تهران- چهارمين كنفرانس مديريت دانش بهمن ماه امسال در مركز همايش هاي بين المللي رازي تهران برگزار مي شود.

به گزارش دبيرخانه كنفرانس مديريت دانش، اين كنفرانس توسط موسسه اطلاع رساني نفت گاز پتروشيمي برگزار مي شود.
مديريت دانش، رويكرد نظام‏مند خلق، دريافت، سازماندهي، دستيابي و استفاده از دانش و آموخته‏ ها در سازمان‏هاست و به ‏بهبود تصميم‏ گيري، انعطاف ‏پذيري بيشتر، افزايش سود، كاهش بار كاري، افزايش بهره‏ وري، ايجاد فرصت‏هاي جديد كسب و كار، كاهش هزينه، سهم بازار بيشتر و بهبود انگيزه كاركنان كمك مي‏كند.
مديريت موثر دانش سازمانها را از زيانهاي ناشي از خاتمه ارتباط مديران و كاركنان با شركت حفظ نموده و گسترش مفاهيم كليدي را در سطح زير واحدهاي سازمان تسهيل مي كند.
در شرايط كنوني بسياري از سازمانهاي فعال در عرصه داخلي جهت استفاده از مزيتهاي رقابتي حاصل از فرآيندهاي دانشي، به كشف، خلق، انتشار و استفاده از دانش همت گمارده اند.
آشكار سازي ضرورت و نقش سرنوشت ساز مديريت دانش سازماني در آينده سازمانها، تبادل دانش و تجربيات انديشمندان و شركتهاي صاحب تجربه در زمينه مديريت دانش،تشويق انديشمندان و صاحبنظران مديريت دانش و حوزه هاي وابسته به ارائه دستاوردهاي علمي ،بررسي دستاوردهاي ارزنده مديران و كارشناسان سازمانها و شركتهاي مختلف در زمينه مديريت دانش وجلب نظر سياستگذاران عالي و مديران ارشد دولتي و خصوصي نسبت به مديريت دانش از جمله اهداف برگزاري اين همايش عنوان شده است.
در اين كنفرانس دو روزه به محورهاي توسعه اقتصادي دانش محور،مديريت دانش و مزيت رقابتي سازمان، راهكارهاي تبديل دانش به محصول ،بنگاه هاي اقتصادي و مديريت دانش
امنيت اطلاعات و مستند سازي دانش،عارضه يابي مديريت دانش، توليد ارزش و سرمايه از طريق دانش،دانش آفريني،نظريه ها، مدل ها و مفاهيم مديريت دانش،سيستم هاي مديريت دانش پرداخته مي شود.


تاریخ خبر: 900427
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی