یکشنبه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

مديرعامل شركت پخش فرآورده هاي نفتي اعلام كرد:
همايش سي ان جي، فرصتي براي شناسايي توانمندي هاي ملي است
تهران - مديرعامل شركت پخش فرآورده هاي نفتي گفت: همايش سي ان جي زمينه اي است كه در بخش هاي مختلف نمايشگاه و غرفه هاي متنوع مي تواند نيازهاي صنعت سي ان جي از جمله تجهيزات، خدمات پشتيباني و شركت هاي ارايه كننده سرويس هاي عادي را شناسايي كند.
به گزارش بخش اطلاع رساني چهارمين همايش و نمايشگاه بين المللي CNG، جليل سالاري موضوع آموزش را در صنايع مرتبط با گاز طبيعي فشرده (سي ان جي) اساسي خواند و گفت: چون شرايط جايگاه سي ان جي با جايگاه هاي ديگر متفاوت است، لازم است اپراتورها آموزش هاي لازم را ببينند تا بتوانند در مورد نگه داري از تجهيزات به شكل بهينه استفاده كنند.
وي چهارمين همايش سي ان جي را محلي براي ارائه نظرات كارشناسان در حوزه هاي صنعت و دانشگاه برشمرد و افزود: در اين همايش، موضوع سي ان جي از محورها، ديدگاه ها و زواياي مختلف مطرح مي شود. صنعتگران و پخش آكادميك در اين همايش اعلام آمادگي مي كنند و چه بسا چالش هايي مطرح مي شود كه به تناسب در مورد آنها طرح موضوع و براي آن راهكار ديده مي شود.
مديرعامل شركت پخش فرآورده هاي نفتي با اشاره به اينكه صنعت سي ان جي در كشور صنعت نوپايي است، تصريح كرد: نقش سي ان جي در سبد سوخت كشور قابل توجه است و ما بايد بتوانيم متناسب با اين موضوع در بومي سازي كالا، تجهيزات، خدمات و پشتيباني واحدهاي سي ان جي كه نياز به تعميرات اساسي دارند، برنامه ريزي كنيم. اين كار استانداردهاي خاص خودش را دارد كه بايد تنظيم شود و در راستاي آنها عمل شود.
سالاري سپس افزود: براي هر جايگاه بين 1 تا 1.2 ميليارد تومان تجهيزات خريداري شده كه اين خود به تنهايي يك سرمايه است كه در اختيار جايگاه دار و بخش خصوصي گذاشته شده است.
وي ادامه داد: تلاش و حمايتي كه در بخش خصوصي انجام شد اين بود كه كار نصب و ساخت دستگاه ها به ويژه كمپرسورها و اكثر ادوات را بومي كنيم و بخش هايي هم كه از بيرون تهيه مي شود، با قطعه سازي و ساخت داخل بتوانيم صد در صد اين صنعت را بومي كنيم.


تاریخ خبر: 900429
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی