سه شنبه ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نخستين سمپوزيوم مشترك اهداي عضو ايران و اسپانيا برگزار مي شود

نخستين سمپوزيوم مشترك اهداي عضو ايران و اسپانيا برگزار مي شود

تهران- نخستين سمپوزيوم اهداي عضو به صورت تئوري و عملي در ايران با حضور اعضاي تيم پزشكي اهداي عضو اسپانيا كه فعالترين تيم اهداي عضو در جهان هستند در روزهاي سوم تا پنجم مرداد برگزار مي شود.

به گزارش ايرنا ، در اين سمپوزيوم كليه پزشكان و پرستاران تيم هاي اهداي عضو سراسر كشور توسط واحد فراهم آوري اعضاي پيوندي بيمارستان دكتر مسيح دانشوري جهت آموزش و بر طرف كردن اشكالات موجود و بهبود كيفيت عملكرد كليه واحدهاي فراهم آوري اعضاي پيوندي برگزار مي شود .
اين سمپوزيوم يك روزه شامل برنامه هاي نحوه رضايت گيري از خانواده بيمار مرگ مغزي، انتخاب بيمار مرگ مغزي و تخصيص عضو و ‌نحوه مراقبت از بيمار مرگ مغزي است .


تاریخ خبر: 900501
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی