چهار شنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ايران به گروه مطالعات بين‌المللي مس مي پيوندد

تهران - لايحه عضويت ايران در گروه مطالعات بين‌المللي مس، به منظور بهره گيري تامين منافع ملي و تحقق هر چه بيشتر همگرايي منطقه‌اي و بين‌المللي در راستاي اصول و اهداف استراتژيك سياست خارجي كشور از سوي رييس جمهور تقديم مجلس شد.
به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساين دولت، براساس ماده واحده اين لايحه، به دولت اجازه داده مي شود در گروه مطالعات بين‌المللي مس عضويت يابد و نسبت به پرداخت حق عضويت مربوط اقدام كند تعيين و تغيير دستگاه اجراي طرف عضويت بر عهده دولت است.
در مقدمه توجيهي اين لايحه آمده است: به منظور گسترش حضور فعال ايران در سازمان ها و مجامع بين المللي و بهره گيري از آن در جهت تامين منافع ملي و تحقق هر چه بيشتر همگرايي منطقه اي و بين المللي در راستاي اصول و اهداف استراتژيك سياست خارجي كشور و و بهره گيري از آخرين دستاوردهاي علمي و تكنولوژيكي، لايحه عضويت ايران در گروه مطالعات بين‌المللي مس براي طي تشريفات قانوني تقديم مجلس مي شود.
لايحه عضويت ايران در گروه مطالعات بين‌المللي مس كه به پيشنهاد معاونت حقوقي رياست جمهوري در هيات وزيران به تصويب رسيد و از سوي رييس جمهور براي طي تشريفات قانوني تقديم مجلس شوراي اسلامي شد.


تاریخ خبر: 900501
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
نشست معرفی نمایشگاه صنایع شیمیایی اسپانیا با حضور اعضا و علاقمندان برگزار شد
گزارش تصویری سمینار موقعیت های تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا پس از کرونا
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی