یکشنبه ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

78 ميليارد ريال ارزش معاملات امروز بازار سهام فرابورس

تهران - حجم معاملات بازار سهام فرابورس هشت ميليون سهم بود و با اين داد و ستد ارزش اين بازار به رقم 78ميليارد ريال رسيد.
به گزارش ايرنا، در بازار سهام فرابورس هشت ميليون سهم معامله شد كه شركت هاي پتروشيمي زاگرس و سرمايه گذاري خوارزمي با معامله به ترتيب 2.1 و 1.5 ميليون سهم بيشترين حجم معاملات را به خود اختصاص دادند و در نهايت هر سهم آنها قيمت 12هزار و 500 ريال و يكهزار و 877 ريال را در سيستم معاملات ثبت كرد.
همچنين هر سهم شركت سبحان دارو با دو درصد افزايش، بيشترين رشد قيمت را داشت و به نرخ 17هزار و 800 ريال رسيد و حق تقدم بانك دي همچنان با افت 4.8درصدي بيشترين كاهش قيمت را در نرخ 376 ريال تجربه كرد.
در بازار ابزارهاي نوين مالي نيز360 برگه گواهي سپرده سعدي، شش هزار و 520برگه گواهي سپرده كشاورزي، 100برگه اوراق مشاركت نفت و سه هزار و 300 برگه صكوك سامان خريد و فروش شد.
نرخ امتياز تسهيلات مسكن نيز به جز در سه ماهه پاييز كاهش قيمت داشت.


تاریخ خبر: 900501
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی