چهار شنبه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

همدان رتبه دوم صنايع دستي برتر كشور را دارا است
معاون صنايع دستي كشور:

همدان- معاون صنايع دستي ميراث فرهنگي كشور گفت: استان همدان با داشتن 150رشته فعال صنايع دستي، رتبه دوم صنايع دستي كشور را دارا است.
به گزارش ايرنا، اسفنديار حيدري‌پور در سومين نشست علمي و تخصصي پارك علم و فناوري استان همدان كه با همكاري سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري با موضوع صنايع‌دستي، فناوري و نوآوري برگزار شد، گفت: استان همدان از غني ترين استان هاي كشور در زمينه توليد صنايع دستي و ميراث فرهنگي كشور است ،به همين دليل پس از استان اصفهان بهترين استان در اين حوزه شناخته مي شود.
وي اظهار داشت: توجه به حوزه صنايع دستي در اين استان نه تنها موجب ايجاد اشتغال پايدار براي جوانان مي شود بلكه جذب گردشگران داخلي و خارجي را نيز به دنبال خواهد داشت.
وي با بيان اينكه ايران جز سه كشور برتر جهان در توليد صنايع دستي است، اضافه كرد:اين صنعت در كشور ما هيچگاه دچار ركود وسكون نشده و همواره در حال پيشرفت است.
وي گفت: باور نكردن توانمندي ها در اين حوزه از مشكلات اصلي اين صنعت است زيرا بيشتر افراد با مقوله اجتماعي و فرهنگي به اين هنر بزرگ نگاه مي كنند و نگاه اقتصادي به اين حوزه در حال كمرنگ شدن است.
وي ادامه داد:صنايع دستي همواره يك رويكرد اقتصادي و اجتماعي داشته است ، زيرا مي تواند عامل ايجاد اشتغال با كمترين هزينه و امكانات به خصوص در مناطق كمتر توسعه يافته باشد.
وي افزود: در دولت هاي نهم و دهم توجه ويژه اي به هنرمندان شده است كه مي توان به ايجاد بيمه هنرمندان كه پشتوانه بسيار خوبي براي اين قشر است، اشاره كرد.
وي اضافه كرد: استان همدان قطعه اي از خاك پر افتخار ايران است كه پس از پيروزي انقلاب اسلامي كارهاي بزرگي براي پيشرفت هنر در آن اجرا شده است.تاریخ خبر: 900508
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی