شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

پیوند دو دست در اسپانیا
براي اولين بار در جهان
يك پزشك اسپانيايي پيوند دو دست از ناحيه شانه ‌را انجام مي دهد
مادريد- دكتر پدرو كاواداس كه در روز 21 تير ماه امسال اولين پيوند دو پا در جهان را به طور همزمان در بيمارستان لافه ايالت والنسيا انجام داده بود ، اين بار قصد دارد كه پيوند دو دست از ناحيه شانه‌ را براي اولين بار در جهان انجام بدهد .
بنا بر گزارش ايرنا ، دكتر كاواداس در مصاحبه اي با شبكه راديوي ملي‌ اسپانيا اظهار داشت، اين اقدام در ابتداي كار خود است، زيرا از نظر تكنيكي‌به خاطر اينكه قبلا چنين عملي صورت نگرفته، انجام چنين كاري‌ بسيار دشوار است.
وي ادامه داد : نا تواني‌ جسمي‌ بيمار آن قدر شديد است كه هر اقدامي كه براي كاهش نا توانايي وي انجام شود ، يك برد به حساب مي‌ آيد.
دكتر كاواداس تصريح كرد : بيماراني‌ كه به مطب من مراجعه مي‌ كنند، داراي مشكلات خاصي هستند و به دنبال راه حلي براي مشكلاتشان مي‌ باشند. اما پيوند كامل دو دست خطرات بسياري را به همراه دارد و در اين مورد بايد بيمار را از خطرات ناشي‌ مطلع ساخت، زيرا اين عمل براي همه ما تازگي دارد .


تاریخ خبر: 900519
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی