سه شنبه ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

اعلام آمادگي ايرانيان خارج از كشور براي سرمايه گذاري در صندوق ارزي

اعلام آمادگي ايرانيان خارج از كشور براي سرمايه گذاري در صندوق ارزي

تهران- مدير نظارت بر نهادهاي سازمان بورس و اوراق بهادار از اعلام آمادگي ايرانيان خارج از كشور براي سرمايه گذاري در يك صندوق ارزي در بورس خبر داد.

ايوب باقرتبار در گفت و گو با خبرنگار ايرنا،‌ افزود: دو تقاضا براي تشكيل صندوق هاي ارزي به سازمان ارائه شده كه براي يك تقاضا موافقت اصولي صادر شده است.
وي ادامه داد: همچنين دو صندوق ارزي ديگر نيز در حال تكميل پرونده براي تشكيل در سازمان بورس و اوراق بهادار هستند.
باقر تبار با بيان آنكه‌ شركت تامين سرمايه امين خواستار راه اندازي صندوق ارزي است، اظهارداشت: سرمايه گذاران خارجي مي توانند در آن سرمايه گذاري كنند.
مدير نظارت بر نهادهاي سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: از آنجايي كه رايزني هايي براي سرمايه گذاري ايرانيان خارج از كشور در اين صندوق انجام شده آنها مي توانند براي خريد واحدهاي آن اقدام كنند.
وي همچنين از وجود 15 تقاضا براي تشكيل صندوقهاي سرمايه گذاري به سازمان بورس خبر داد و گفت: سازمان بورس واوراق بهادار موافقت اصولي تشكيل صندوق هاي سرمايه گذاري را صادر كرده و اين صندوق ها نيز درصدد پذيره نويسي هستند.


تاریخ خبر: 900519
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی