پنج شنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

توليد كالاهاي صنعتي منطقه يورو كاهش يافت.

توليد كالاهاي صنعتي منطقه يورو كاهش يافت.

تهران- توليد كالاهاي صنعتي منطقه يورو در ماه ژوئن به طور غير منتظره اي كاهش يافت و رشد اقتصاد فرانسه در نيمه دوم سال 2011 متوقف گرديد.
به گزارش گروه اقتصادي ايرنا به نقل از پايگاه خبري بلومبرگ، كاهش توليدات صنعتي در منطقه يورو، درحالي كه دولتهاي اين منطقه براي مهار بحران بدهي تلاش مي كنند، علامت ديگري دال بر كاهش شتاب رشد در منطقه يورو است.
سازمان آمار اتحاديه اروپا واقع در لوكزامبورگ ديروز (جمعه) اعلام كرد، توليد ماه ژوئن منطقه يورو، متشكل از 17 كشور اروپايي، در مقايسه با ماه مه (11 ارديبهشت تا 10 خرداد) 7/0 درصد كاهش يافته است.
بر اساس اعلام اداره آمار مستقر در پاريس اتحاديه اروپا، اقتصاد فرانسه در مقايسه با نيمه نخست سال 2011 رشدي نداشته است و به اين ترتيب پيش بيني 3/0 درصدي رشدي كه توسط بخش پژوهش اخبار بلومبرگ با پرسش از 15 اقتصاددان به دست آمده بود، حاصل نگرديد.
نرخ برابري يورو در مقابل دلار پس از اعلام اين گزارش، اندكي تغيير كرد و در ساعت 11 و 58 دقيقه صبح ديروز در بروكسل پايتخت بلژيك هر يورو در برابر 4236/1 دلار خريد و فروش شد.
نرخ برابري يورو در مقابل دلار امسال 4/6 درصد گرانتر شده است.


تاریخ خبر: 900523
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
ایران چیزی جز بیانیه‌درمانی از اروپا ندیده است / ایران در اجرای تصمیم اخیر خود جدی است
دیدار هیئت رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی