یکشنبه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

توليد بيش از 9.3 ميليون تن سنگ آهن فرآوري شده

توليد بيش از 9.3 ميليون تن سنگ آهن فرآوري شده
تا پايان تيرماه سال جاري/
تهران - ميزان توليد سنگ آهن تا پايان تيرماه سال جاري به بيش از 9ميليون و 300 هزار تن ارتقا يافت.
به گزارش ايرنا از سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران(ايميدرو) ،‌ در مدت چهار ماه نخست امسال 9 ميليون و 325هزار تن سنگ آهن كنسانتره و دانه بندي توليد شد كه اين رقم 5.2 درصد بيش از توليد مدت مشابه سال گذشته است.
اين در حاليست كه تا پايان تيرماه سال 89 مجموع توليد سنگ آهن كنسانتره و دانه بندي شده در شركت هاي توليد كننده اين ماده معدني به هشت ميليون و 868هزار تن رسيده بود.
همچنين در مدت مورد اشاره بيشترين ميزان توليد در اختيار شركت معدني و صنعتي چادرملو قرار داشت به طوري كه سه ميليون و 285هزار تن از كل سنگ آهن در «چادرملو» توليد شد و پس از آن شركت گل گهر در جايگاه دوم ايستاد و بيش از دو ميليون و 741هزار تن از اين محصولات را توليد كرد.
شركت سنگ آهن مركزي نيز در مدت چهار ماه ابتداي سال با توليد دو ميليون و 144هزار تن در جايگاه سوم قرار گرفت. همچنين معادن جلال آباد، ‌ميشدوان و شرق ايران (سنگان) در رتبه هاي بعدي جاي گرفتند.
در همين حال تا انتهاي تيرماه سال جاري بيشترين ميزان رشد توليد به سنگ آهن ميشدوان اختصاص يافت به طوري كه در اين معدن ميزان توليد با بيش از 61درصد رشد همراه شد.
معادن گل گهر و جلال آباد نيزبه ترتيب با رشد 10.8 و 6.5 درصدي رتبه هاي دوم و سوم را از نظر ميزان رشد توليد كسب كردند.


تاریخ خبر: 900523
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی