جمعه ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

بانك اروپا براي خريد بدهي هاي اسپانيا و ايتاليا اعلام آمادگي كرد

تهران - وزيردارايي فرانسه روزدوشنبه ازآمادگي بانك مركزي اروپا براي خريد بدهي ها و اوراق قرضه دولتي اسپانيا و ايتاليا به منظور كمك به برون رفت منطقه يورو از بحران مالي خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني شبكه يورونيوز، فرانسوا باروين گفت : تدابير مالي و بودجه اعلام شده ازسوي اسپانيا و ايتاليا، بانك مركزي اروپا را به اين نتيجه رساند كه با توجه به اتخاذ خط مشي صحيح ازسوي اين كشورها، كمك به آنها قابل توجيه و دفاع است.
وزيردارايي فرانسه افزود: بانك مركزي اروپا بدون هيچ ابهامي آماده خريد بدهي هاي ايتاليا و اسپانيا است وما نيز وظيفه داريم ميزان كسري هاي خود را به سطحي قابل قبول برسانيم.
وي همچنين ازعزم راسخ اعضاي منطقه يورو براي اجراي طرح توافق شده در نشست 21 ژوئيه به منظور رهايي اين منطقه از بحران و اعطاي دومين بسته كمك هاي اقتصادي به يونان خبر داده است.


تاریخ خبر: 900523
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی