پنج شنبه ۳ بهمن ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

برگزاری نمایشگاه آب و فاضلاب

برگزاری نمایشگاه آب و فاضلاب
هفتمین نمايشگاه بين‌المللي آب و تاسيسات آب و فاضلاب از دوشنبه آغاز بكار مي‌كند
.

14 17 شهریور ماه 1390
تهران - هفتمين نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب با حضور 230 شركت داخلي و 30 شركت خارجي از روز دوشنبه  (14 شهريورماه) در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران آغاز بكار مي كند و تا 17 شهريورماه ادامه خواهد يافت.

به گزارش از وزارت نيرو، معاون وزير نيرو در امور آب و فاضلاب(آبفا) در اين زمينه گفت: برگزاري نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب مي تواند نقش موثري در معرفي توانمندي‌هاي ايران در اين صنعت ايفا كند.
محمدرضا عطارزاده يكي از راهكارهاي معرفي نيازهاي حوزه آب به شركت ها و متخصصان را برگزاري نمايشگاه عنوان كرد و افزود: نمايشگاه يادشده مي‌تواند زمينه‌ي تعامل ‌حوزه آب كشور، پيمانكاران و سازندگان را فراهم آورد.
هفتمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب كشور در فضايي به وسعت حدود 11 هزار و 400 مترمربع ترتيب خواهد يافت و افزون بر شركت هاي داخلي شركت هايي از كشورهاي آلمان، چين، هلند، دانمارك، تركيه، ايتاليا، سوريه، آمريكا و امارات در آن حضور خواهند داشت.
در اين نمايشگاه، آخرين دستاوردهاي صنعتگران، پيمانكاران، مشاوران و كارفرمايان صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب در زمينه هاي مرتبط ازجمله لوله و اتصالات، ابزار دقيق، آزمايشگاهي و شيميايي و تصفيه خانه ارائه مي‌شود.
نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب كه پيش از اين به صورت دوسالانه برگزار مي شد، با دستور مجيد نامجو وزير نيرو از اين پس به صورت سالانه برگزار مي شود.


تاریخ خبر: 900613
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی