چهار شنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

برگزاری نمایشگاه آب و فاضلاب

برگزاری نمایشگاه آب و فاضلاب
هفتمین نمايشگاه بين‌المللي آب و تاسيسات آب و فاضلاب از دوشنبه آغاز بكار مي‌كند
.

14 17 شهریور ماه 1390
تهران - هفتمين نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب با حضور 230 شركت داخلي و 30 شركت خارجي از روز دوشنبه  (14 شهريورماه) در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران آغاز بكار مي كند و تا 17 شهريورماه ادامه خواهد يافت.

به گزارش از وزارت نيرو، معاون وزير نيرو در امور آب و فاضلاب(آبفا) در اين زمينه گفت: برگزاري نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب مي تواند نقش موثري در معرفي توانمندي‌هاي ايران در اين صنعت ايفا كند.
محمدرضا عطارزاده يكي از راهكارهاي معرفي نيازهاي حوزه آب به شركت ها و متخصصان را برگزاري نمايشگاه عنوان كرد و افزود: نمايشگاه يادشده مي‌تواند زمينه‌ي تعامل ‌حوزه آب كشور، پيمانكاران و سازندگان را فراهم آورد.
هفتمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب كشور در فضايي به وسعت حدود 11 هزار و 400 مترمربع ترتيب خواهد يافت و افزون بر شركت هاي داخلي شركت هايي از كشورهاي آلمان، چين، هلند، دانمارك، تركيه، ايتاليا، سوريه، آمريكا و امارات در آن حضور خواهند داشت.
در اين نمايشگاه، آخرين دستاوردهاي صنعتگران، پيمانكاران، مشاوران و كارفرمايان صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب در زمينه هاي مرتبط ازجمله لوله و اتصالات، ابزار دقيق، آزمايشگاهي و شيميايي و تصفيه خانه ارائه مي‌شود.
نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب كه پيش از اين به صورت دوسالانه برگزار مي شد، با دستور مجيد نامجو وزير نيرو از اين پس به صورت سالانه برگزار مي شود.


تاریخ خبر: 900613
وبینار " بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" - 19 دی ماه 1399
وبینار” اقتصاد چگونه کار می کند؟” – 6 آذر 1399
وبینار” روابط مهم و تاثیرگذار در بازارهای بین الملل” – 4 دی 1399
وبینار” تحلیل بازارهای بین المللی”- 5 دی ماه 1399
وبینار “مدیریت مالی و اقتصادی کسب و کارها”- 20 آذر 1399
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی