دوشنبه ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

در اعتراض به كشاورزان فرانسوي

كشاورزان اسپانيايي اتوبان 7 كاتالونيا را مسدود خواهند كرد
مادريد- كشاورزان اسپانيايي در اعتراض به حمله كشاورزان فرانسوي به محموله ميوه و تره بار اسپانيايي، تصميم گرفته ا‌ند كه در روز هاي آينده اتوبان 7 ايالت كاتالونيا بين دو كشور را مسدود كرده و در برگشت مسافران فرانسوي از تعطيلات اختلال ايجاد كنند .
بنا بر گزارش ايرنا ، كشاورزان معتقدند كه مشكل آنها ، مشكل نظام و دولت است و دولت اسپانيا هيچ عكس العملي نسبت به حملات فرانسوي ها به محموله هاي مذكور نشان نداده است .
به رغم اينكه نمايندگي دولت در ايالت كاتالونيا به كشاورزان گفته است كه دولت فرانسه متعهد شده كه با رفتار خشونت آميز و حملات كشاورزان فرانسوي مبارزه سختي خواهد كرد اما كشاورزان اسپانيايي ضمن تروريستي تلقي‌ كردن رفتار فرانسوي ها ، مي‌ گويند كه انتقام خواهند گرفت و فرانسوي ها را نقره داغ خواهند كرد .
اتحاديه كشاورزان تصريح مي‌ كند كه دولت مركزي و وزارات كشاورزي اسپانيا سالهاست كه از منافع كشاورزان اسپانيايي دفاع نمي‌ كنند و همه راه هاي قانوني‌ به انتها رسيده و فقط راه انتقام جوئي باقي‌ مانده است .


تاریخ خبر: 900613
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی