جمعه ۳ خرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

در اعتراض به سياستهاي دولت؛

در اعتراض به سياستهاي دولت؛

آموزش و پرورش اسپانيا در آستانه اعتصاب قرار گرفت
مادريد - آموزگاران مدارس و دبيرستان هاي اسپانيا كه سال گذشته با كم شدن 2 ميليارد يورو بودجه آموزشي؛ با كاهش حقوق، بورسيه و كاهش دوره هاي آموزشي روبرو شده بودند، تصميم به اعتصاب عليه سياستهاي دولت گرفته اند.
به گزارش ايرنا، آموزگاران چهار ايالت مادريد ، گاليسيا ، كاستيا لا مانچا و ناوارا كه 10 روز ديگر سال جديد تحصيلي‌ را آغاز مي‌ كنند، سال جاري با كاهش پرسنل و افزايش ساعت هاي كاري روبرو خواهند شد.
در اين رابطه حتي برخي‌ از مديران مدارس و دبيرستانها به دولت هشدار داده اند كه به نشانه اعتراض از سمت خود استعفا خواهند داد.
مسوولان چهار ايالت ياد شده به آموزگاران گفته ا‌ند كه ساعت هاي كاري هفتگي آنها از 21 به 25 ساعت افزايش مي‌ يابد و آنها بايد با حقوق كمتر به كار آموزش دانش آموزان بپردارند.


تاریخ خبر: 900613
ایران چیزی جز بیانیه‌درمانی از اروپا ندیده است / ایران در اجرای تصمیم اخیر خود جدی است
دیدار هیئت رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
حضور اسپانیا در نمایشگاه نفت و گاز و پبروشیمی ایران OIL SHOW 2019
نمایشگاه «ایران: مهد تمدن ها» در اسپانیا گشایش یافت
دیدار رییس مجلس سنا اسپانیا و سفیر ایران، اسکودرو:امیدوارم تحریم یکجانبه امریکا علیه ایران پایان یابد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی