سه شنبه ۲۷ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

تداوم افزايش بيكاري در اسپانيا
مادريد- وزارت كار اسپانيا اعلام كرد: شمار بيكاراني كه در اداره كار در پايان ماه آگوست ثبت شده با افزايش 51 هزار و 185 نفر معادل با 25/1 درصد به چهار ميليون و 130 هزار و 927 نفر رسيده است .
به گزارش ايرنا، افزايش جديد بيكاري در هشتمين ماه سال به چهار ماه كاهش پي در پي بيكاري در اسپانيا اتمام بخشيد، هر چند كه اين افزايش در ماه اگوست كه امري طبيعي است،نسبت به سال گذشته كه شمار افزايش به 61 هزار و 83 نفر رسيد ، كمتر مي‌ باشد .
ماري لوز رودريگز دبير دولت در امور اشتغال و كار ضمن منفي‌ ارزيابي‌ كردن اين افزايش ياد آور شد كه در 11 سال اخير نرخ بيكاري هميشه در ماه آگوست افزايش يافته است .
وي خاطر نشان كرد كه در يك سال اخير تعداد بيكاران 161 هزار و 266 نفر معادل با 06/4 درصد افزايش يافته است كه 59 هزار و 258 نفر آنها مرد و 102 هزار و هشت نفر آنها زنان بودند .
بنا بر اين گزارش ، در اين زمينه ، تعداد بيكاران در ماه اگوست نسبت به ماه ژوييه 27 هزار و 79 نفر معادل با 35/1 درصد افزايش داشت و اين در حالي‌ مي‌ باشد كه 24 هزار و 106 نفر آنها زن بودند .


تاریخ خبر: 900613
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی