جمعه ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

فروش ارز مازاد بر ارز مسافرتی


فروش ارز مازاد بر ارز مسافرتی به دارندگان کارت بازرگانی بابت هزینه های بازاریابی

بانك مركزي در مجموعه مقررات ارزي خود، فروش ارز حداكثر به ميزان 10 هزار دلار علاوه بر ارز مسافرتي، به بازرگانان و دارندگان كارت بازرگاني بابت هزينه‌هاي بازرايابي را بلامانع اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومي اتاق ايران، اين كار با تأييد اتاق ايران و با دريافت تعهد كتبي درخصوص استرداد ارز مازاد پس از سفر، انجام خواهد شد.
گفتني است بر اساس اين مجموعه مقررات هم‌چنين فروش ارز به صادركنندگان كالاي غيرنفتي و خدمات فني و مهندسي براي خريد اسناد مناقصه با ارائه تأييديه سازمان توسعه تجارت ايران يا ادارات كل بازرگاني استان‌ها نيز آزاد است.


تاریخ خبر: 900717
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- مرداد 99
وبینار استراتژی انتخاب سهام و مدیریت سبد سهام- مرداد 99
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز)
وبینار تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه 1399
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی