سه شنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

فروش ارز مازاد بر ارز مسافرتی


فروش ارز مازاد بر ارز مسافرتی به دارندگان کارت بازرگانی بابت هزینه های بازاریابی

بانك مركزي در مجموعه مقررات ارزي خود، فروش ارز حداكثر به ميزان 10 هزار دلار علاوه بر ارز مسافرتي، به بازرگانان و دارندگان كارت بازرگاني بابت هزينه‌هاي بازرايابي را بلامانع اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومي اتاق ايران، اين كار با تأييد اتاق ايران و با دريافت تعهد كتبي درخصوص استرداد ارز مازاد پس از سفر، انجام خواهد شد.
گفتني است بر اساس اين مجموعه مقررات هم‌چنين فروش ارز به صادركنندگان كالاي غيرنفتي و خدمات فني و مهندسي براي خريد اسناد مناقصه با ارائه تأييديه سازمان توسعه تجارت ايران يا ادارات كل بازرگاني استان‌ها نيز آزاد است.


تاریخ خبر: 900717
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی