یکشنبه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

اسپانيا در صدر كشورهاي استفاده كننده اينترنت موبايل قرار دارد.

مادريد - اسپانيا در كنار كشور هاي اسكانديناوي در بازار عمومي و در بازار كار شركت ها در صدر استفاده كنندگان اينترنت با موبايل قرار دارد.
بنا بر گزارش ايرنا ، شركت مخابرات و ارتباطات اكسنچر مي‌ گويد كه افزايش فوق العاده تلفنهاي هوشمند (smart phones) ،استفاده از شبكه هاي اجتماعي فيس بوك و يوتيوب باعث شده ا‌ند كه اسپانيا در اين موقعيت قرار گيرد.
بنا بر آمار اكسنچر در سال 2010 ميلادي در اسپانيا بيش از هشت ميليون تلفن هوشمند فروخته شد كه معادل با بيش از 30 درصد فروش كلي‌ موبايل بوده است .
اين شركت مي‌ افزايد كه استفاده از تابلت ها و تلفن هاي هوشمند در اسپانيا به حدي است كه مي‌ شود آنرا با زمان كشف الكتريسيته مقايسه نمود .
اكسنچر مي‌ افزايد كه اقتصاد ديجيتال در حال رشد به يك واقعيت تبديل گرديده كه حول چهار محور استراتژيك از جمله دستگاه هاي هوشمند، كاربردهاي تقسيم شده، خدمات كيفيتي به مشتريان و ارائه نوآوري هاي بازرگاني قرار دارد.


تاریخ خبر: 900717
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی