شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

كميسيون اروپا:

اسپانيا براي كاهش ميزان بدهي خود به زمان طولاني نياز دارد.
مادريد -كميسيون اروپا اعلام كرد كه اسپانيا جزو كشورهايي‌ است كه به دليل بحران با افزايش بدهي دولتي روبرو شده و به رغم همه تلاش اصلاحاتي خود، براي جبران و كاهش اين بدهي به زمان طولاني نياز دارد.
به گزارش ايرنا، كميسيون اروپا در گزارش خود در مورد وضع مالي‌ و اقتصادي اتحاديه اروپا اعلام داشت كه بدهي اسپانيا در سال 2007 ميلادي معادل 1/36 درصد توليدات ناخالص داخلي‌ بود و در سال 2012 اين بدهي به 71 درصد خواهد رسيد.
در ادامه گزارش كميسيون آمده است: براي برخي‌ كشورها از جمله يونان، ايرلند، پرتغال، انگليس و اسپانيا، افزايش بالاي ميزان بدهي در طول بحران بدين معناست كه كاهش اين بدهي در سال 2014 بسيار اندك خواهد بود.
بنا به اين گزارش، كميسيون مي‌ افزايد كه براي كاهش ميزان بدهي و قرار دادن آن در ميزان 60 درصد توليدات ناخالص داخلي‌ كه احتياج به پيمان تعادلي دارد، اسپانيا بايد تلاش فوق العاده اي بكند؛ به طوري كه در فواصل سالهاي 2011 تا 2020 ميلادي 6 درصد كاهش بدهي سالانه داشته باشد.
كميسيون به كشورهايي از جمله اسپانيا كه فشارهاي بازارها را تحمل مي‌ كنند خواسته كه به تلاش خود براي رسيدن به اهداف اقتصادي ادامه دهند و اگر لازم باشد، اقدامات بيشتري را انجام دهند.


تاریخ خبر: 900717
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی